2752
2734
عنوان

بخاطر عشق به شوهرتون از کدوم اشتباهات خانوادش چشم پوشی کردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 92 پست

اینکه بارها جلو روم با بی رحمی گفتن ما اصلا راضی نبودیم فعلا پسرمون عروسی کنه اخه تا بزرگتر هست کوچیکتز نباید ازدواج کنه

در حالی که ما توی سن خودمون ازدواج کردیم 

چون خواهرشوهرم 35سالشه و مجرده منو همسرم باید تاوان بدیم و قربانی بشیم 1/5از ازدواج ما میگذره حتی یه خاستگارم نداشته خب ما تا کی باید صبر میکردیم.تا الان نه به خودشون چیزی گفتم فقط لبخند زدم نه به همسرم گفتم.

ولی این بی فرهنگیه تمامه که دل یه جوون رو میشکنن.من واگذار کردم به خدااااا

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

به داداش بزرگش خونه دادن واسه داداش کوچیکش یواشکی خرج خریدای عروسی و مراسم و...کلی خرجای دیگه ولی به ما هیچی ندادن گفتند نداریم تازه به بی پولیمونم میخندیدن اما من شش سال باهاشون خوب که نه عالی بودم انقدر که فکر کردن عقلم به چیزی نمیرسه 

اما بالاخره همه چی رفت رو هوا الان شوهرم دیگه مثه قبل نیس منم محلشون نمیذارم راحت شدم آخیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیش شوهرت خراب نشی؟

چرا دیگه  گاهی اوقات بحث میشه اما خوب زودم تموم میشه

خدا با منه   نتونستن مارو جدا کنن 

قصدشون جدا کردن من و همسرمه

تا الان هرررررررکاری کردن نتونستن   اینقدر بی احترامیا ب خودمو خانوادم کردن   ولی باز من موندم سر زندگیم 

مادرشوهرم هم رو خودم هم رو مادرم دست بلند کرد 

ما هیچی نگفتیم   ن ک نمیتونستیم بگیم  فقط در شان خودمون نمیدیدیم با این زن برخوردی کنیم

2731
همه چی. فضولیا، دوروغا ، غیبتا، بی ادبیا، 

اینم اضافه کنم، 

عید بود دیده بودید ک چقد بارون بود، 

ما تصمیم مسافرت گرفتیم ، خانوادش همه گفتن نرید، مامانشم تو جو،سریع دنبال جوه ک گف نه حق ندارید برید(حالا انگار چقدم حرفشو حساب میکنن) 

بعد شوهرمم ک متنفر از اینکه کسی بهش بگه چیکار کن چیکار نکن، حرف گوش ندادو تازه یه رورم انداخت جلو مسافرتو، یواشکی بهم گف رفتیم خونه وسایلتو جم کن غروب میریم، 

اقا شبش مادر شوهرم زنگ زد با شوهرم حرف زدن، بعد شوهرم گف بیا مامانم با تو کار داره، گوشیو گرفتم سلام پر انرژی دادم حالشو پرسیدم بی تربیت برگشت گف ها ب خاستت رسیدی پسرمو ورداشتی بردی؟ تو این بارون

شوهرم هم صداشو میشنید چون زیاد بود، 

من هییییچی نگفتم و گوشیو دادم ب شوهرم، شوهرم یکم توپید بهش و گف اصن ب تو ربطی نداره ک دخالت میکنی،.

هیچی دیگه، یکماه سر همین موضوع نرفتم خونشون، اوناهم رفتن مسافرت ، داشت میرف مث اینکه ۳ بار ب من زنگ زد من جواب ندادم، بعد ک از مسافرت اومدن مجبور شدم برم برا دیدنشون ولی سر سنگین.

الانم ک توقع داره ادم نشده. 

منتظرم بازم یه حرکت کنه جو بدم نرم 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
بخداراست میگم مثل خونواده ی خودم باهام رفتارمیکنن دوتادختردارن ولی منوبیشتردوست دارن واحترام میکنن پ ...

خب همینکارشونم اشتباهه از اون طرف بوم افتادن خب دختراشم باید یه جور محبت کنن دیگه طولی نمیکشه بذر کینه تو دلها کاشته میشه حسادت بین زنان و فرزندان پیامبران و امامان بوده چه برسه به ما

بچه ها مننمیدونم من بدم یا اونا🙄🙄اونا واسمون خیلی کارا کردن خدایی ولی توقع دارن واسشون کار کنم یا مثلا همش بریم پیششون اونجا من بپزم اوناهم بخورن منم کلا برعکس ن کارمیکنم ن زیاد میرم اونجا مث مهمون هر وقت دعوتم کنن حالا این باعثشده بی محلی کنن ب من. مثلا روز تولدم پدرشوهرم پول گذاشته بود تو پاکت داده بود ب شوهرم بده ب من حتی ی تبریکم بهم نگفتن من حق ندارم ناراحت بشم؟

هیچ وقت زنهارادست کم نگیرید، تنهاموجوداتی هستند که بچه راتبدیل به مرد و مرد راتبدیل به بچه میکنند!! بله اینجوریاااس  
اینکه بارها جلو روم با بی رحمی گفتن ما اصلا راضی نبودیم فعلا پسرمون عروسی کنه اخه تا بزرگتر هست کوچی ...

من تو ام یا تو منی. منم یه خواهر شوهر بزرگتر از شوهرم دارم ما 5 سال گذشته اما هنوز ازدواج نکرده و فقط دروغ میگه و فتنه به پا میکنه. زنگ میزد به دخترای ج ... شوهرمو به بهانه های مختلف که دوستش هستن و سوال دارن مجبور میکرد باهاشون حرف بزنه 

اینم اضافه کنم،  عید بود دیده بودید ک چقد بارون بود،  ما تصمیم مسافرت گرفتیم ، خانوادش ه ...

واای حرصم گرفت تو رو خدا حالش رو بگیر چقدر پر رو

شوهر من پدر و مادرش فوت کردن و ارثیه ای که از پدرش بهش به ارث میرسید تا حالا بعد پنج سال از اشنایی ما بهش ندادن یه خونه پدر شوهرم داره که دو تا از داداشاش ساکنن وحتی یک بار هم به فکر حق شوهر من نبودن حق بیمه ای که به شوهر من میرسید هم حدود ۱۲ میلیون بود که اونم گرفتن گفتن میخوایم حق زن بابامون رو بدیم که خونه رو بفروشیم تو اوجججج سختی که شوهر من درامد زیادی نداشت حتی حاضر نبودن ماشیناشونو بفروشن و حق برادرشونو بدن تا عروسی بگیره ولی به لطف خدا و کمک پدرم  و تلاش شوهرم ما هم عروسی گرفتیم تو ارزونی هم خونه داریم هم ماشین هم شوهرم استخدام شد هم درس من رو با اتمامه هم نی نیم تو راهه ولی اونا هنوز تو همون خونه هستن خونه ما ارزشش الان دو برابر کل اون سه طبقس 😁 من حرفی نزدم ولی خدا اون بالا کمک کرد 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

چجوري ميتونين بريزين تو خودتون انصافا اين چيزا رو!!

خانواده همسر من خوبن ولي كوچك ترين طعنه يا حرف بي موردي بشنوم ناخوداگاه با شوهرم سرسنگين ميشم اونم ميپرسه چيشده اولش ميگم هيچي ك مثلا اذيت نشه ولي دو دقه بعد همه چيو بش ميگم انقد غر ميزنممممم ك خالي شم

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
منم از پدر شوهر خاله زنکم متنفررمممم. فری کچل.. حالم ازت بهم میخوره.‌‌‌‌‌‌‌‌.. بمیری ایشاالله

😆😆 چ دل پری داری خواهر

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
خب همینکارشونم اشتباهه از اون طرف بوم افتادن خب دختراشم باید یه جور محبت کنن دیگه طولی نمیکشه بذر کی ...

نه شکرخداحسودی نمیکنن خودشونم حق میدن به خونوادشون میگن ماهستیم خونه ی شوهرامون خبری ازحال خونوادمون نداریم هرچی ماعروسمون یعنی من احترام کنن من بیشتروشوبه خونوادش میکنم خونواده ی فهمیده ومتینی هستن

2706