2733
2739
عنوان

بخاطر عشق به شوهرتون از کدوم اشتباهات خانوادش چشم پوشی کردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 92 پست
حالا یبار شوهرم ک داشت میومد بهش گفتم رب و تخم مرغمون تموم شده، خرید کرد بعد عادت داره یه سر میزنه ا ...

یه بار خونه مادرشوهرم بودم روز جمعه بود بابا مامانش نبودن فقط خواهر حسودش بود در ظاهر همش قربون صدقه من میرفت خواهره ولی منکه میدونم چقد حسوده همسرم یهو گفت برم بیرون الان میام.اومد دیدم کلی خوراکی هایی که دوست دارم رو گرفته البته به خواهرشم داد دیدم برگشته میگه چی شده اینقد مهربون شده یا هی میگفت مشکوک میزنه حالا انگار ما خوش باشیم و چهار تا خوراکی بخره چه ضرری بهش میرسه یه بستنی یه کیلویی هم خریده بود شب شد رفتیم بخوریم دیدم نیست خواهزش گفت از دستم ول شد رو سرامیک ریختم آشغالی.واقعا حرصم گرفته بود ولی هیج وقت هیجی نگفتم.هر کی غیر من نصیبشون میشد پدرشون رو در میاورد.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
اره متاسفانه ولی کاش جدا زندگی کنین

خونه هامون ک جداس.

ولی تو یه ساختمونیم. طبقه هامونم با هم خیلی فرق داره.

ولی خب، اینم هست ک اگ راهمون دور بشه دم ب دیقه شوهرمو میکشه سمت خودش یا دم ب دیقه میخان بیان خونم، اینجوری ک نزدیکیم شوهرم روزا سر میزنه لازم نیس من زیاد ببینمشون

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار خونه مادرشوهرم بودم روز جمعه بود بابا مامانش نبودن فقط خواهر حسودش بود در ظاهر همش قربون صدقه ...

نمیدونم چرا انقد چندش میشن خانواده های شوهر.

بیچاره مامان من الان خواهر شوهره، ولی زنداییم انگار خواهر شوهر اینه، کلا شانس نداریم ما ، 

خودمم قراره خواهر شوهر شم، ب خودم قول شرف دادم انقد عروسمونو دوسداشته باشم ک حس نکنه خانواده شوهریم ما، 

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون