2737
2734
عنوان

چیزای عجیبی که توی خیابون دیدیم😐😨

| مشاهده متن کامل بحث + 10762 بازدید | 209 پست

همسایمون دم در زد تو صورت زنش 

یه همسایمون مرده زندان بود چند وقت ، یه شب پسره ۶سالش ساعت ۴صب اومد تو خیابون هی گریه میکرد دنبال مامانش میگشت مامانش خونه یکی از همسایه ها بود 

فقط ب عشق پسرم زندم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2)مامانم تعریف میکرد یک خانومه شوهرش توی خیابون اینقدرررر زدش همه وسایلهای دستش مثل ماکارونی و.. از ...

بدم میاد از زنهای بیش از حد تو سری خور

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2)مامانم تعریف میکرد یک خانومه شوهرش توی خیابون اینقدرررر زدش همه وسایلهای دستش مثل ماکارونی و.. از ...

وااااااااااااای چقد پست و کثیف بوده شوهرش؛خیلی ناراحت شدم براش😢😢

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2731
مورد 1 مطمئن هستید که خانمش بوده؟ 

آره سن وسالشون بالابود تقریبا

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

😐 اونوقت کار تو و خونوادت خیلی ضایع تر و زشت تره که تو زندگی دیگران و کار مردم سرک میکشین و مورد تمسخر قرار میدین ، فضولای محله ک میگن شماهایین 

تـــیره کنـ تنـ کہ گشتہ بہ این ماه عزا
2740
سمت سرنشین میگن نه شاگرد پسره عین خر دختره رو میزد تو خیابون دختره التماس میکرد منو تنها نذار ب ...

خاک تو سر دختره😐

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

یاخدا 😐

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
همسایمون دم در زد تو صورت زنش  یه همسایمون مرده زندان بود چند وقت ، یه شب پسره ۶سالش ساعت ۴ ...

الهی بمیرم برای اون طفل معصوم😢

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706