2737
2739
عنوان

چیزای عجیبی که توی خیابون دیدیم😐😨

| مشاهده متن کامل بحث + 10694 بازدید | 209 پست

تو مترو یه خانوم حامله بود فکر کنم ماه های آخرش بود

حالش مساعد نبود پاهاشم درد میکرد

مرده هم از این بی عرضه ها خودش جلوتر میرفت

خانومه هم پشت سرش آروم آروم میومد

بعد رسیدن به پله برقی، مرده دویید رفت رو پله بعد به زنه میگفت بیا😐 نکرد حداقل دستشو بگیره کمکش کنه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
وااای من دیروز دیدم یه پسره پشت فرمون داشت شیشه میکشید....ینی تا نیم ساعت کج و کوله راه میرفتم...

من یه خانم  خیلی جوون و خوشتیپ رو اوایل تابستون رو پله های مترو دیدم نشیته بود شیشه با پایپ میکشید خییییلییی تعجب آور بود برام همههه فقط نگاه میکردن 

💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐 اونوقت کار تو و خونوادت خیلی ضایع تر و زشت تره که تو زندگی دیگران و کار مردم سرک میکشین و مورد تم ...

من سرک نکشیدم😐😐

توی خیابون دیدم😶😶😶😶

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2728
3)یکبارم دیدم زن وشوهر درکمال آرامش داشتن جلوتر ازمن راه میرفتن یهو مرده یک سیلی محکم به خانومش زد😐

😐😐😐

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       
من لب گرفتن.مالیدن .و یه مورد جالب زیر چادر رنگی نماز نااازک کارشون تو فلکه همه مسافرا چادر زدن دیدم ...

🤣🤣😂😂

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2740

من یبار رفته بودم خونه اجیم تهران...ی ۲۰۶ میومد سه تا پسر ی دختر..دختره پیاده شد خودشو میزد و زمین و اونارو نفرین میکرد جیغ میزد پسرا هم بزرو بلندش کردن گزاشتنش تو ماشین و رفتن بعد جالب اینجاس مردم هیچکی توجه نمیکرد ولی ما سه نفر بودیم تا ده کیلومتری گردنمون چرخیده بود بینم چی میشه...خخخخ

برعکسش رو دیدم زنه تو خیابون مرده رو میزد و فحشای بد میداد 

مرده فقط سرش رو انداخته بود پایین از خجالت میگفت بیا بریم زشته 

دوست ندارم اصلا دعوای زن و شوهری ببینم سعی میکنم رد شم و خودم رو بزنم به ندیدن 

چیز عجیب و کثیف که بعضی مامانا بچه هاشونو تو خیابون سرپا میکنن بابا مگه توالته جلو ملت

شاید درست نباشه ولی متاسفانه منم یکی دوبار مجبور شدم 

چون دخترم یهو گفت و توالتم نزدیک نبود

از ترس که نریزه دویدم زیر درخت😅