2726
عنوان

چیزای عجیبی که توی خیابون دیدیم😐😨

10679 بازدید | 209 پست

چندموردشو میگم شمام اگه همچین چیزایی دیدین بگین.

1)منتظرسرویس دانشگاه بودم یهو یک ماشینو دیدم دَر سمت شاگردش بازشد خانومه به زور میخواست خودشو بندازه پایین شوهرش با یک دست فرمون بایک دست خانومشو نگه داشته بود خانومشم همش فحشش میداد که ولم کن.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

2)مامانم تعریف میکرد یک خانومه شوهرش توی خیابون اینقدرررر زدش همه وسایلهای دستش مثل ماکارونی و.. از پاکتش باز شده افتاده بود بامظلومیت همش میگفت خب نزن بریم خونه😢

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زندگي بعضيا خيللي داغونه اينو توو خيابون هم ميشه ديد🙄

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

3)یکبارم دیدم زن وشوهر درکمال آرامش داشتن جلوتر ازمن راه میرفتن یهو مرده یک سیلی محکم به خانومش زد😐

4)توی ماشین باهمسرم بودیم ماشین جلویی مون405نقره ای بود اگه اشتباه نکنم دختر کنار راننده یاخانومش بود یا دوست دخترش خدامیدونه ولی دریک حرکت انتحاری بلند شد از مرده لب گرفت حالا ول کنم نبودا 😁😁

2706