2752
2734
عنوان

تروخدا خانما کمکم کنین نینیم شیر نمیخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چیکار کردی تو عزیزم؟

پسر من چون اول کلا شیر نداشتم باشیشه دادم بعدش سینه نگرفت رفتم کلاس بهداشت اونجا ۴ ساعت ابنا جیغ زد ولی نگرفت میدوسیدم باشیشه میدادم چند ماه دادم بعد شیرخشک دادم 

2731

ببین عزیرم هیچوقت ناراحت نشو بچه ات بزرگ میشه چه شیر خشک چه شیر مادر اوم حرفا روهم بریز دور که بچه شیر خشکی ضعیفه ....ابنا همش تبلیغات هس وحرف اطرافیان به یه ورت نباشه....آخه میدونم شروع به سرزنش مبکنن

برای من هم همی طوری بود از شیشه می خورد بالا می‌رود شب و روزمه گریه بود 

برای من چشم خورده بود

فقط شیرتو بدوش بعد با سرنگ یا قطره چکون بریز روی سینه است تا مزه کنه میخوره 

سلام😢لطفا برای آوردن رتبه توکنکور۱۴۰۱ و زندگیم (خونمون تموم بشه و بتونیم ماشین بگیرم و همسرم داخل یه شغل خوب استخدام بشه🥺(قلبـ♥️های شما دوستان بهتر از قلب های ماست )برام دعا کنید و صلوات بفرستید انشاالله به هر آنچه که می خواهید برسید 🤲🏻
نه نخوردم نه فکر نکنم چون فقط وقتی میگیرم بغلم بهش شیر بدم جیغ میزنه و سینه امو نمیگیره

گلم بعضی بچه ها اینجورین پسر منم جیغ و داد نداشتا ولی مک نمیزد و باعث شد اصلا شیرم نیاد و شیرخشکی شد....مامانم یه بار تعریف میکرد داداشمو ک زایمان کرده بوده تخت بغلیش بچش اینجوری میکرده یکی دوبار داده بودن مامانم شیر داده بودراحت ولی شیر مامانشو نمیخورده و جیغ وداد میکرده 

۳۴ روزشه نه به ذهن خودمم رسید یه قطره مزه کردم شیرینه با شیشه شیر میخوره وقتی میدوشم شیرمو  ام ...

عروس خالم بچش همینجوری بود

از روز اول تا پنجم شیشم دیدمش اینجوری بود ولی هی روز به روز بهتر میشد و بهتر میخورد

انگار اولش نمیتونست سینه مامانشو بگیره انقدر گریه میکرد که نگو، هرزگاهی شیر میکردن تو قاشق بهش میدادن

چه طور سر بچه ۳۴‌روز داد میرنی

ول کن اون شیر و خشک بده وقتی اعصاب نداری

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

عزیزم

طبیعیه

یه دوش بگیر حتما که پوستت تمیز و خوشبو باشه

بچه رو بذار روی قفسه سینه‌ت،تماس پوست به پوست خیییلی مهمه و اینکه بچه کاملا حال مادر و استرسش رو حس می‌کنه.

بذار دوباره احساس امنیت بگیره ازت،گرسنه که شد آروم شیرت رو بدوش روی لبش(به قول قدیمیا لب‌دوش کن)، اگه پس میزنه ناراحت نشو فقط امنیت بده می‌خوره،شیر بادوم هم خیلی شیر رو خوش‌طعم می‌کنه.

ضمن اینکه چک کن که نی‌نی نازت ریفلاکس نداشته باشه چون شیر مادر معمولا تشدیدش می‌کنه و علت پس زدن سینه. گاهی همینه.

می‌خوره مامانی،نگران نباش🥰

تنها چیزی از دوران نوزادی که دلم براش هنوز تنگ میشه شیردهیه❤️

ببین عزیرم هیچوقت ناراحت نشو بچه ات بزرگ میشه چه شیر خشک چه شیر مادر اوم حرفا روهم بریز دور که بچه ش ...

نه خودمم دلم نمیاد بهش شیر خشک بدم حس میکنم قهر کرده وقتی چشمش باز شیر نمیخوره وقتی بسته اس میخوره 

بغل مادرم از مال من انگار راحت تره انگار دو وجهی شده

آره اونطوری میگیره اما اونطوریم بالا میاره و انگار رفلاکس پیدا میکنه🤕

واییی خیلی بده اینطوری که

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
2706