2752
2734

برای کسی پیش اومده که نوزادتون شیرتونو نگیره و جیغ و داد کنه چیکار کنم دارم دیوونه میشه چیکار کردین درست شد نمیدونم شیرم زیاد میرفت دهنش خفه میشد واسه این ترسیده یا از پستونم قهر کرده نمیدونم🥺😭

چندوقتشه؟

شاید غذاهایی که میخوری باعث میشه شیرت مزه تلخ یا ترش بده نخوره

چیا میخوری؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روزه هس؟

برو بهداشت یا بیمارستان زنان بخش مشاوره شیردهی دارن کمکت می کنن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2731

اول اینکه از سلامت جسمیش مطمئن باش ببین دور از جونش گلوهاش درد نمیکنه 

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
چندوقتشه؟ شاید غذاهایی که میخوری باعث میشه شیرت مزه تلخ یا ترش بده نخوره چیا میخوری؟

۳۴ روزشه نه به ذهن خودمم رسید یه قطره مزه کردم شیرینه با شیشه شیر میخوره وقتی میدوشم شیرمو 

اما سینه امو نمگییره🥺

شیرت بدوش کم کن سبک بشه. بعد بغلش کن همجور تکون بده سینت بذار دهنش شاید بگیره. شاید دلش درده شاید نم ...

آره میدوشم که سبک شه اما بازم فایده ای نداره🤕🥺

دیگه جونی واسم نمونده کمرم داره میشکنه

آره میدوشم که سبک شه اما بازم فایده ای نداره🤕🥺 دیگه جونی واسم نمونده کمرم داره میشکنه

پوشکش باز کن پاش بشور شاید جیش نکرده شاید پاش میسوزه. بذار پاش خنک بشه بعد بغلش کن هی تکون بده شاید سینش گرفت چند ماهشه.  چند ساعته شیر نخورده؟ 

2706