2733
2739
عنوان

معرف ازدواج سیفیکار

| مشاهده متن کامل بحث + 4871 بازدید | 79 پست
ایشون سی و شش ساله ، فوق لیسانس عمران ، مهندس ساختمان ، ساکن تهران هستن ، قد ۱۸۰ ، وضع مالی اش هم خو ...

من براتون درخواست دوستی ارسال کردم اگه براتون ممکن تایید کنید تو پی وی پیام بدیم 

ایشون سی و شش ساله ، فوق لیسانس عمران ، مهندس ساختمان ، ساکن تهران هستن ، قد ۱۸۰ ، وضع مالی اش هم خو ...

اگر شرایطش خوبه چرا تا الان مجرد مونده؟

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت گیر شده عزیزم ، متاسفانه سن که بالا میره معیارهاشون عوض میشه و ازدواج هاشون سختگیرانه تر میشه.

درسته

خود منم توی همین حالتم الان سختگیر شدم

کار درست رو لیموشیرین میکنه،دیر سین کنی یه کاری میکنه اصلا دیگه طرفشم نری  
2728

آدم دختر پسر میشناسه ولی میترسه معرفی کنه آخرش اگه بد بشه میان میگن تو معرفی کردی

در حالی که آدم هیچ کس نمیتونه تضمین کنه حتی نزدیکترین افرادشو. این خود خانواده ها هستن که باید تحقیق کنن نه این که همه چیو بندازن گردن معرف

سلام. ببخشید من هم یه برادر دارم که به دنبال فرد مناسبی هستیم براش. متولد ۶۵- شغل ازاد- دیپلم-یه پراید داره و فعلا میتونه یه خونه اجاره کنه-اهل مازندران. اگه فرد مناسبی دارین خوشحال میشم معرفی کنید به آیدی تلگرامم @Fe_sh63

سلام دوستان ما ۳ تا دوست هستیم هر ۳ متولد ۶۶ ساکن تهران که دنبال مورد مذهبی هستیم ممنون میشم اگر کسی رو میشناسید یا معرف میشناسید معرفی کنید

خـــــدایا… یادم بده آنقدر مشغول عیب‌های خودم باشم که عیب های دیگران را نبینم یادم بده اگر کسی را بد دیدم قضاوتش نکنم، درکش کنم… یادم بده بدی دیدم “ببخشم” ولی بدی نکنم! چرا که نمیدانم بخشیده میشوم یا نه… یادم بده اگر دلم شکست نفرین نکنم، دعا کنم، نتوانستم سکوت کنم… یادم بده اگر سخت بگیرم “سخت میبینم"… یادم بده به قضاوت کسی ننشینم چرا که در تاریکی همه شبیه هم هستیم…
2738

سلام عزیزم. اگر برای برادرتون هنوز موردی پیدا نکردین، من دوستی دارم که خیلی دختر خوبیه، متولد 68 و فکر میکنم برای برادرتون گزینه ی مناسبی باشه. براتون درخواست دوستی دادم، اگر مایلید قبول کنین که مشخصات بدم.

2706