2737
2739
عنوان

خانم هایی که با مردای زن دار دوست هستید محض رضای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 11730 بازدید | 302 پست

خانوما خواهشا طرفداری الکی نکنید زنابرن هرجوری دلشون بخواد بگردن بعد بگن مردا نگاه نکنن یه داستان خوندم یه پیرمرده تواتوبوس بوده دختره حجابش بدبوده بهش تذکرمیده دختره میگه تونگاه نکن پیرکرده پاشو ازکفشش درمیاره بوش همه جامیپیچه دختره بهش اعتراض میکنه پیرمرده میگه توبونکن یه حرفی میزنینا یعنی😐😐😐😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم قبول کنید خانما تا این کارارو نکنن بخدا مردا نگا نمیکنن .خداوکیلی من وقتی بی آرایشم هیشکی نگام ...

پس اینطوری یعنی مرد یک موجودیه که از خودش هیچ اختیاری نداره و فقط با حرکات و کارهای زن به جنبش درمیاد؟

همیشه این مواقع خانوم ها مورد تقصیر واقع میشن شاید خیلی خانوما که این کار رو میکنن شوهر ندارن و به کسی تعهد ندارن اون مرد چرا وقتی به کسی تعهد داره چنین کار میکنه؟آیا انقدر بی عقل و اختیار و شله که زن براش اینهمه اهرم فشار هست؟😏

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

نمونش دوست من که باهاش قطع رابطه کردم دوسته با یه مرد متاهل رابطه جنسی هم داشتن میگفت مرده زنشو از اولم نخواسته بزور ازدواج کرده الان قراره جدا شه باهم ازدواج کنیم چون عاشق همیم🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2728

ي آقايي بود زن بنده خداش شاغل بود همش با زناي ديگه بود تازه بهش ك گفته بودن چرا اينكارو ميكني گفته بود مَردي ك نتونه يواشكي دور از چشم زنش اينكارارو بكنه مَرد نيست 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
خانوم قبول کنید خانما تا این کارارو نکنن بخدا مردا نگا نمیکنن .خداوکیلی من وقتی بی آرایشم هیشکی نگام ...

یعنی مردا موجودات بی مغز و بی اراده ای هستن که با یه آرایش یا لباس یه زن سریع راست کنن؟ و زن و بچه رو نادیده بگیرن؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
چقدر کثافتن یکیشون‌همسایه ما

یکیشم همسایه ما

مادر صیغه ۹۹ ساله شده اوار شده تو زندگیه یکی دیگه 

دخترشم مرد همسایمون ریخت رو هم .زن اون مرده هم 

طلاق گرفت با یه بچه .

الان هر روز می بینمشون وحالم بد میشه

2738

بعضیاشون اینقدر آشغالن که واسه حفظ ظاهر با دست پس میزنن با پا پیش میکشن، و تا میتونن مردو میچاپن، ایشالا چوب خدا بخوره تو فرق سرشون

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
بابا دین و اتقاد کجا بود والا ته ش ۱۰ درصد مردا معتقدن بقیه هم دین و مذهب حالیشون نمیشه

ته ته حرفم اینه ادم مالشو سفت بچسپه همسایشو دزد نکنه 

نمیدونم تو این کشور چرا هر چیزی میشه اسم زن میاد وسط 

زن دوم میگیرن اقایون هوس باز میگن مقصر زنه هستش رفته زن دوم شده 

اقایون سست عنصر خیانت میکنن میگن مقصر خانما هستن 

مگه میشه  کشش و تمایلات فقط از طرف خانم باشه به الاخره باید یکی نخ بده ک طرف مقابلش سر نخو بگیره

ببخشید اون شوهر اگه ادم بود که دنبال هرزگی نمیرفت کاش ما زنا به هم جنسمون خیانت نمیکردیم کاش میفهمید ...

هر دو مقصرن منم همی میگم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

عزیزن تو این دو سال اخیر من میگم زنا مقصرن دیگه واقعا لباسای زنتده میپوشن ارایشایی که هر نوع لکه و کک و مک رو میپوشونه و خوشگل جلوه میکنن بوتاکس و هزار جور کار درمانی اون مردم اگه عقل داشته باشه بگه زن من اگه به خودش برسه از اینا خوشگل تر میشه

عزیزم شوهری کرم نداشته باشه ونبال پا دادن نیس

من خودم ی زنم تا کرم نریزم و امار ندم سرسنگین باشم کسی نگام نمی کنه،حالا بحث اینکه یکسری از مردا مریضن و بیخودی گیرمیدنجدداس! 

جاذبه چشمات از زمینم بیشتره❤
یعنی مردا موجودات بی مغز و بی اراده ای هستن که با یه آرایش یا لباس یه زن سریع راست کنن؟ و زن و بچه ر ...

بله مخصوصا مردای ایرانی ندید بدید با اون تربیت غلط تو خانواده هاشون، منظورم مردای جنتلمن نیس اما قبول کنید اکثر مردای ایرانی همینن

بیشتر از ارایش و لباس این عشوه های خرکی زناست که جذبشون میکنه

2706