2737
2739

۳    ۴  دقیقه ای که از نشستنشون گذشت‌.

مهمون براتون میاد چه دقتی چایی نیبرید. همون موقل

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییییی واس منم اومدن ببینن بعد رفتن نمیدونم قراره بعدش چی بشه

چطوری یکم توضیح بده من تاحالا کسی خونه نیمده

کاربری دو نفره به هر چیزی که آسیبی کنی،آن چیز جان گیرد،چنان گردد که از عشقش بخیزد صد پریشانی💜🔪
2731
2740
۳    ۴  دقیقه ای که از نشستنشون گذشت‌. مهمون براتون میاد چه دقتی چایی نیبرید. همون م ...

یعنی از اول خودمم بشینم پیششون یا برم آشپزخوته خودمو سرگرم کنم تا پدرم بگه دخترم چایی بیار.

همون ثانیه اول باید چایی بذاری جلوی طرف و اینقدر بهش با اخم نگاه کنی تا از خجالت مجبور بشه بخوره بعدشم که چایی از گلوش بره پایین دیگه همه چی جفت جوره و باید سر میزان مهریه و مراسم عروسی بشینید بحث کنید!مبارکه!فان

!
یعنی از اول خودمم بشینم پیششون یا برم آشپزخوته خودمو سرگرم کنم تا پدرم بگه دخترم چایی بیار.

آقاااا نهههههه وقتی اومدن از پسره گلو بگیر بعد خوش امد بگ بعد برو اشپز خونه وقتی گفتن عروس خانم چایی بیار توام ببر

2706