2733
2734

خانوما من اصالتا لرم و دخترای لر خب زیر ۲۴ اینا ازدواج میکنن.. یادمه زمانی که دبیرستان و راهنمایی بودم کلی خواستگار داشتم .. هم خودم از نظر ظاهری خوبم هم خانواده خوب و سرشناسی دارم برا همین خواستگار زیاد داشتم ... ولی الان که دانشجو ام و در حال تحصیل ( ۲۱ سالمه ) اصلا خواستگار ندارم ... نه خودم دارم نه دوستام که دخترای خوبین... اکثر دخترای اطرافمم دارن با دوست پسرشون ازدواج میکنن...

اونایی هم که ازدواج کردن ۹۹/۹۹ درصد مستأجران ..

و شرایط تقریبا سختی دارن با این خرجا ...

بیشتریاشون رفتن تهران هر دو سرکارن زن و مرد ...

وقتی به این چیزا فکر میکنم 

از ازدواج کردن میترسم 

از سختی کشیدن 🥲

دختر خالم که با عشقش ازدواج کرده و عقدن خیلی فشار مالی روشونه 

گفت نه ماها خونه بابامون سختی نکشیدیم سخته اینطور الان تو زندگی ...

منم فکرم درگیر شده

از طرفی اصلا خواستگار نیست 

حتی خود بابام اون روز به مامانم داشت می‌گفت با این اوضاع اقتصادی دیگه زن و زن خواستم نیست 

اوضاع اقتصادی ی طرف 

زن باز شدن و خیانت هام ی طرف 

الان نمی‌دونم با این شرایط آدم خونه باباش بمونه بهتره یا ازدواج کنه اما سختی بکشه 

از طرفی نمیشه هم که مجرد موند 

اونم تو فامیل ما که همش میپرسن خواستگار داری یا نه 

خودمم از تنهایی بدم میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان نمی‌دونم با این شرایط آدم خونه باباش بمونه بهتره یا ازدواج کنه اما سختی بکشه  از طرفی نمی ...

خب ببین تا اخر عمر که نمیتونی خونه بابات بمونی باید تشکیل خانواده بدی شوهرتو دوست داشته باشی بچتو ببین تو هرچیزی باید سختی بکشی تا به راحتی برسی درمورد خاستگارم باهات موافقم پسرا دیگه بگیر نیستن چون دیگه نمیتونن به دختری اعتماد کنن به خاطر وضعیت کلی چیزای دیگه درکت میکنم

ببین من نمی‌گم شرایط مالی مهم نیست،ولی ی چیزی رو خوب درک کردم بعد سه سال ازدواج اونم اینکه با یکی ازدواج کن دوست داشته باشه،دوست داشتن و علاقه خیلی چیزا رو قابل تحمل میکنه

حق داری و درکت می کنم ولی خونه پدر موندن بهتره ازدواج های این شکلی آدم رو پیر میکنه اصلا زنانگی از ...

آخه خونه بابام موندن هم ی سختی های داره 

اولا تنهایی 

به هرحال نیاز جن.سی

آخه تا کی آدم خونه باباش بمونه 

آخه خونه بابام موندن هم ی سختی های داره  اولا تنهایی  به هرحال نیاز جن.سی آخه تا کی آدم ...

میگن سختی های زیاد اون حس رو از بین میبره و مشکلات باعث میشه تنها تر باشی 

ببین مشکل همیشه هست و نمیشه نباشه ولی مشکل مالی خیلی بده

هر دوش 🥲  به نظرت مجرد بمونی بهتره یا با کسی که دوسش داری ی زندگی رو شروع کنی هرچند با سختی&n ...

منم مثل توام دقیقا از هر دوش میترسم 

چند روز پیش نشسته بودم تو راهرو بند کفشامو میبستم مستاجرمون دختره همسن منه ۲۱ سالشه داشت به شوهرش میگفت گوشت و برنج بخر شوهرش میگفت پول ندارم دختره میگفت کم بخر ربع کیلو بخر دلم سوخت براش شوهرش نظامیه

2706