2733
2734
عنوان

خانم هایی که با مردای زن دار دوست هستید محض رضای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 11731 بازدید | 302 پست
بابا چرا گیر دادین به خانوما شوهراشون که بدترن 

اگر زنی رو نده مرده چه غلطی می کنه دقیقا  تو این دوره نه مرد به همجنس خودش وفا داره نه زن هر کی هر جا خوشه بساط می کنه از نظر خودشون هم مشکل اونا نیست مشکل زنده یا مرده مقابله یکی نیست بگه به شما چه آخه سرتون تو ک...این و اون نکنید اعصابم خورد شد ببخشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اما اون مرد همچنان كثيفه  فقط زني نيست كه بش پا بده

مردکثیف باشه هرچی باشه ببین حتی میکروب اگه زمینشو نداشته باشه رشد نمیکنه ولی اگه زمینش باشه خیلی خوبم رشد میکنه وقتی زناانقدرراحت خودشونو دراختیار میذارن مردا میخوان خودشونو منع کنن؟مردایی که خیانت میکنن هرچقدرم کثیف باشن قبول کن بازم زنا مقصرن که پامیدن دیگه یه ادم چقدر کثافت باشه که بامرد زن دارباشه !

ته ته حرفم اینه ادم مالشو سفت بچسپه همسایشو دزد نکنه  نمیدونم تو این کشور چرا هر چیزی میشه اسم ...

عزیزم من به همسرممم بگم میگه باید چشامو ببندم توخیابون راه برم ...خب من چجوری مواظب این آدم باشم

اره م بعضي مردها خيلي عنصرشون سسته گاو هم نخ بده اينها سرشو ميگرن... ولي زنها خيلي بدترن وقتي ميدونن ...

خرابن دیگه.مجرد و متاهل براشون فرقی نداره 

ولی تو طول تاریخ همیشه این زنها بودن و دنبال بدبخت کردن مردم و از هم پاشوندن زندگی زن و شوهرها

ما باید سعی کنیم مردِ خوب انتخاب کنیم برای ازدواج که دوستمون داشته باشه و سست نباشه.کسی که با نخ دادن گاو بخواد بره بذار بره گورشو گم کنه.

_آبنبات هستم_
اون مردی دنبال زناس چی اون اصن ارزش داره؟

تو درست ميگي مردها كلا ذات خراب دارن ولي وقتي يه مردي زن و زندگي داره جرا بايد يه زن ديگه باهاش دوست شه ؟؟ با چه انگيزه اي خوب خودش نميدونه يه ميان وعده است يا اصلا خودش جاي زن طرف بزاره از مردها كه گله اي نيست 

کدوم مردیه که یه زن بره سمتش و پا نده؟؟؟ مگر یوسف پیغمبر باشه حالا شماها که شوهراتون خیلی خوبن پیام ...

چرا همیشه مردا رو انقدر شل و بی اراده فرض میکنیم؟؟؟

زن نره سمتش که آقا یک وقت اختیار از کف نده و از خود بیخود شه بره کاری کنه اخه طرف رو خودش اشراف نداره که زن ببینه بی اختیار میشه این دیگه مرد نیست حیوون هست 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
کدوم مردیه که یه زن بره سمتش و پا نده؟؟؟ مگر یوسف پیغمبر باشه حالا شماها که شوهراتون خیلی خوبن پیام ...

عزیزم من اصلا ازدواج نکردم ک شوهرم خوب باشه یا بد باشه

من فقط میگم که ما نمیتونیم همه زن خرابا رو جمع کنیم. میتونیم؟ نه 

میتونیم بریم برا همه لباس مناسب بخریم ک باب مذاق ما باشه و شوهرمون تحریک نشه؟ نه

میتونیم بریم تربیت تک تک خانواده ها رو درست کنیم ک بچشون محتاج محبت نباشه؟ نه

پس چیکار میشه کرد؟

شوهرمونو درست انتخاب کنیم ک جوری نباشه پا بده

محیط خونرو گرم کنیم

دخترمونم درست تربیت کنیم ک وقتی مرد میبینه از خودبخود نشه برا یه ذره محبت

فقط همین تو توان ماست. 

بله مخصوصا مردای ایرانی ندید بدید با اون تربیت غلط تو خانواده هاشون، منظورم مردای جنتلمن نیس اما قبو ...

به نظرم ایمان نباشه هیچی از طرف بعید نیست

به شخصه ایمان برام اولویت اول رو داره

خیلی خیلی مهم تر از پول و ماشینه

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
من خودم ی زنم تا کرم نریزم و امار ندم سرسنگین باشم کسی نگام نمی کنه،حالا بحث اینکه یکسری از مردا مری ...

اره ولی اینم میدونی مردا چه زبونی دارن گاهی ممکنه یه خانوم اصلا یه مشکل تو زندگی زناشوییش اره یه مرد چزب زبون به راحتی درگیرش میکنه پس هر دو مقصرن 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706