2733
2734
عنوان

خانم هایی که با مردای زن دار دوست هستید محض رضای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 11729 بازدید | 302 پست
عزیزم مردا حظ بصری دارن! از طریق چشماشون میتونن لذت ببرن چیزی که ما خانوما خیلیییی کمترشو داریم! ای ...

عزيزم مردي كه كنترل خودشو نداره جنسش خرابه

الكي نگو روانشناسي لطفا

چطور تو خارج از كشور كه پوشش بدتره تعهد بيشتره؟!

درسته همه جا خيانت هست

ولي امثال شما با زدن اين حرف كه مرده ديگه تحريك ميشه اجازه هر غلطي رو به آقايون ميدين و اينطوريه كه روز به روز وضع جامعه بدتر ميشه

عزيزم مردي كه كنترل خودشو نداره جنسش خرابه الكي نگو روانشناسي لطفا چطور تو خارج از كشور كه پوشش بد ...

عزیزم!

ایران رو باکشورای دیگه مقایسه میکنی؟

اچنجا تحریک شن میتونن برن تو اولین فاحشه خونه خودشونو تخلیه کنن

با این حال تو نت سرچ کن،  rape statistics نگاه کن، چند وقت پیش داشتم برا سوئد رو میخوندم، یکی از هر چهار زن درگیرش شده بود!

یعنی تازه جا واسه خالی کردن دارن ولی بازم دوش دارن یکسو به زوووور گیر بندازن!

بعدم باز هم تاکید میکم این دقیقا روانشناسیه!

به خاطر همین بی معنیه بگی یکی چشم و دل سیر شده!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بودا به دهی سفر کرد ، زنی که مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد ، بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد.

کدخدای دهکده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : این زن هرزه است به خانه‌ی او نروید ! بودا به کدخدا گفت :  یکی از دستانت را به من بده کدخدا تعجب کرد و یکی از دستانش را در دستان بودا گذاشت آنگاه بودا گفت : حالا کف بزن ! کدخدا بیشتر تعجب کرد و گفت : هیچ کس نمی‌تواند با یک دست کف بزند ؟!

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : هیچ زنی نیز نمیتواند به تنهایی بد و هرزه باشد ، مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند....!!