2737
2739

چه علائمی مثلا

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

پاپ اسمیر انجام دادم مشکلی نداشتم دکترم همینطوری گفت یه تست هم انجام بده، سالم بودم ، فقط اینکه تحت پوشش بیمه نیست و ازاد حساب میشه 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای جواب نمیترسیدید؟من خیلی استرس دارم

نه چیز خاصی نیست نترسید. بیشتر دکتر واسه چکاب عادی میفرسته ، اصلا چیز ترسناکی نیست، بیشتر برای زگیل و اینا خطرناکه که اونم خودتون یا همسرتون اگع رابطه جنسی خارج از خانواده نداشته باشید اصلا ترسناک نیست

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
نه چیز خاصی نیست نترسید. بیشتر دکتر واسه چکاب عادی میفرسته ، اصلا چیز ترسناکی نیست، بیشتر برای زگیل ...

مممنونم خداروشکر حین معاینه گفت چقدر خوب و بدون علایم هستین گفت زخمم اصلاااااااااااااا ندارید

مممنونم خداروشکر حین معاینه گفت چقدر خوب و بدون علایم هستین گفت زخمم اصلاااااااااااااا ندارید

الحمدلله، خدا رو شکر، الهی تندرست و سلامت باشید عزیزم‌ ♥️

2740