2733
2739
عنوان

پنهان کاری از همسر کمکم کنید

3877 بازدید | 191 پست

من از شوهرم خیلی پنهان کاری میکنم شوهرم با بیرون رفتن من مخالفه اما وقتی سرکاره من با دوستام کافه میرم آدم بددلیه حتی نمیزاره بازار برم با دوستام میرم کفش میخرم میاد میپرسخ از کجا خریدی ؟ میگم مامانم از بازار برام گرفت کلا خانوادشون این مدلیه زنو محدود میکنن ولی من چون خلا عاطفی دارم و خیلی خوب میتونه بهم محبت کنه و نیاز جنسیمم رفع میکنه ( خانواده به شدت داغونی داشتم که هرگز احساساتمو درک نمیکردن با مادرمم همش دعوا داشتم تو خانواده ما بددهنی پدر به مادر و وفحاشی پدرم عادی بود اما من چون حساس بودم نمیتونستم تحمل کنم) دیگه از خانواده جدا شدم و برای رفع نیاز عاطفی و جنسی ازدواج کردگ الانم روند زندگیم همینه که گفتم با شوهرم اختلاف عقیده دارم و مجبور به دروغگویی مداومم از این وضعیت اسف باز خستم لطفا کمکم کنید با شوهرمم نمیشه حرف بزنم ادم منطقی  نیست

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره

عزیزم خیلی کار خطرناکی میکنی ، خودش میبرتت بیرون ؟ 

یا میزاره با مامانت بری ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

فقط میتونم بگم عاقبت خوبی نداره

اما راحلی هم ندارم برات

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل یا تحصیلات داری ؟

اولش اینا رو باهاش مطرح کردی ؟

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731
عزیزم خیلی کار خطرناکی میکنی ، خودش میبرتت بیرون ؟  یا میزاره با مامانت بری ؟

نه بازار که نمیبره میگا چیزی میخوای بگو برات بگیرم

من با دوستام میره خبر نداره

من میخوام برگردم، به بچگیام، به قبلاً، به گذشته، به هر جا، فقط میخوام برگردم......کاربری ۲ نفره
نه بازار که نمیبره میگا چیزی میخوای بگو برات بگیرم من با دوستام میره خبر نداره

میرم

شغل یا تحصیلات داری ؟ اولش اینا رو باهاش مطرح کردی ؟

کدوم اول؟ من میخواستم از اون خانواده داغون که حمایت عاطفی ندیدم جدا شم چشمامو بستم رو عیباش .

تحصیلاتم کارشناسیه تو درمانگاه کار میکردم اما عذرمو خواستن فعلا بیکارم

2740

اگه بفهمه چی؟

دیگه هیچ وقت باورت نمیکنه...

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
بدترین کار ممکنه واقعا هیچ دلیلی هم نمیشه برای دروغ وپنهان کاری اورد اینکار عاقبت خوبی نداره  ...

ای خدا چرا هیچکدوم راهکار ندارین؟ چیکار کنم من؟ برگردم به اون خانواده که توش خوشبختی رو گم کردم یا تو همین زندکی دروغین بمونم

خستم واقعا خستههه

بزن به در روضه خونی

که من توی خونه پوسیدم

میخوام با دوستان متاهلم ماهی یکبار بیرون برم

دارم افسردگی میگیرم

بدون اطلاعش کاری نکن اگرنه کم کم میشه مثل فیلم ملی و راه های نرفته

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
اگه بفهمه چی؟ دیگه هیچ وقت باورت نمیکنه...

نفهمیده بهم اعتماد دارم خودم خستم از دروغ گفتن حالم به هم میخوره از دروغ گفتن مداوم

نه بازار که نمیبره میگا چیزی میخوای بگو برات بگیرم من با دوستام میره خبر نداره

بگو دوس دارم دوتایی بریم 

خب به این فکر کنید که اگر روزی متوجه بشن چه تهدیدی در انتظارتونه،قطعا محدودیتاتون بیشتر میشه.کارهایی که شما انجام می دید نوعی مُسکن هست درمان نیست.

به همه آرزوهام قول رسیدن دادم.
2706