2733
2739

عاقا اصن چه خبره .شماسنامه رو زمین بود الان پنج ساعته کل خونرو بازار شام کردبم نیس که نیس ـمن باورم شده که جن برده😠😠😠😠 

الان همه جا تاریکه هی دارم نور گوشی مینزازم اینور اونور از ترسم 😐😐😐😐😐😐😐

شمام ازین بلاها سرتون اومده بعدش پیدا شده😒😒😒😒

یعنی جناتون دزد از اب دراومدن  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووه زیااااد 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2742

🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♂️امشب باید با شوهرم برم دسشویی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

والا ما بیشتر اینطوره ک کل خونه رو دنبال یچی میگردیم بعد یهو میبینیم جلو چشمونه دگ همه میگن دس بچه های بالا بوده پس اوردن...نمدونم دگ جنه واقعا یا ما مریضی خاصی داریم   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2740
والا ما بیشتر اینطوره ک کل خونه رو دنبال یچی میگردیم بعد یهو میبینیم جلو چشمونه دگ همه میگن دس بچه ه ...

نه آخه ازین پاسپورتیاس کوچولوعه شناسنامش .کار واجب فردا اداره داشت برا جواز مغازه ـالان موندیم چی شده اصن😔😔😔

چند روز پیش خامه خریدیم رو اپن غیبش زد تا چند روز پیداش نشد من فکر کردم جنا خامه خور شدن تا اینکه خامه رو کنار بستنیای تو بخچال دیدم

بعد چند روز برگردوندنش تو یخچال  

بستنیارو همراه خامه خریده بودیم

2706