2733
2739
عنوان

اینکه هیچی برام نگرفته بزنم به حساب خسیس بودنش یا بی پولیش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 72 پست
مگه میشه تو۵سال هیچی برات نخره توهم هیج اعتراضی نکنی درحالی که میگی براش ست چرم واینا گرفتی

۵ سال باهامه و اره هیچی نگرفته منم اعتراضی نکردم ولی اون ست چرمه من نبودم یکی دیگ بود همینجا گف ست چرم واسه رلش گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خسیس ترین آدمی ک دیدم هم بخاطر شارژ این کار نکرد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏

بنظرم این بیشتر ارزش قایل نشدن برای طرف هست تا خسیسی و بی‌پولی 

مگه میشه این چندسال حتی اینقد پول دستش نیومد که یکبار  گل هم بخره حتی .تازه شارژی هم داد پس بگیره .هدیه که حتما نباید خیلی گرون و لوکس باشه چیزهای کوچیک هم میشه هدیه داد

احساس میکنم فقط داره زمان میگذرونید باهم نه تو دل ول کردن داری چون وابسته شدی نه اون ول می‌کنه با خودش میگه خب کی بهتر از این هیچی ازم نمیخاد خرج نداره وعده ازدواج میدم میمونه باهام 

در آخر ببخشید رک گفتم حرفامو چون بلایی که سر خودم اومد دوست ندارم کسی تجربه کنه منظورم این که عشقت ول کنه بره یا جدا بشید و تهش آسیب ببینی و آدم قبل نشی 

2740

احتمالا پول نداشته شارژ بخره که گفته 

شاید مادرش پول نمی‌ده بهش 

معلوم نیست توی چه شرایطیه باید دقیق تر بشی 

شاید برا همین که نداشته جبران کنه به تو گفته نخر 

منم آدم لارج زیاد دیدم که وقتی پول ندارن بداخلاق و عصبی میشن 

مخصوصا آقایون 

اگر اینحوری ندار هست در کل زندگی همیشه برات سخت میشه 

هر دوشه 

ولی یادت باشه مرد خسیس آدم رو به فنا میده 

مرد باید ولخرج باشه و زن خسیس 

اینجوری زندگی ساخته میشه 

ما برعکسیم اون خیلی خسیسه البته نه برای خوراک

و من دیگه عادت کردم ولی اذیت میشم 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  

اسی این ادم پول رو صد برابر بیشتر از تو دوس داره.ممکنه بعدا مریض شی بخاطر اینکه پول ویزیت و دارو نده بذاره همونجور درد بکشی

با خودت این کارو نکن

یا دوستت نداره،یا رابطتون براش جدی نیست که میگه پولمو خرج نکنم بیخودی( که البته توی بدترین رابطه ها هم شده چارتا چیپسو پفکو شارژ حداقل ترین کاریه که پسرا میکنن)براش متاسفم یه گدا گشنه ی تمام عیاره

منم الان خرم ک ب پای این موندم  ناراحت نباش هممون از این خریتا کردیم

خواهشا تو دیگ ادامه نده واقعا فاجعه اس

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️