2752
2734

آقا من درآمدم پایینه زیر ۵تومنه،چندماه جمع میکنم تا بتونم خوب خرید کنم بعد دوستامو دوروریام همش باید یچیزی بگن درحالیکه پول منه😑

امروز  یه تیکه طلا خریدم همه گفتن وااای تو گرونی خریدی میذاشتی ارزون شه داره میاد پایین.

میرم برای خودم لباس و وسایل میگیرم میگن پولتو انقد نده پای آت آشغال.

میرم دندونامو درست میکنم میگن نرس بهشون،تو جنس دندونات خوب نی سنت بره بالا باید مصنوعی بذاری!

الان دقیقا با پس اندازام چه غلطی کنم که منطقی و معقول باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با پولت ؟ایرپادو هندزفری برای وقتی پیش اطرافیانتی

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

چرا ب اونا میگی؟

چرا اصرار داری زندگیتو همش برا اونا تعریف کنی؟

من قبلن هرغلطی ک میخواستم بگنم ب اشناهام میگفتم ب بدترین شکل همه چی پیش میرفت

یااصلا پولم خرج ضرر میشد

ا وقتی ک نمیگم کارام بهترپیش میره دیگ کسی نی ب بهونه رفاقت چشمم بزنه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
میخوای برای اونا نعقول باشه یا برای خودت؟؟؟ جواب این سوال مشخص کننده ی اینه ک باید چیکار کنی

کلا حد وسطش چیه؟

دیگه طلارو همه میگن بخرید پس انداز شه‌

امروز دیدم قیمتا یکم بهتره گفتم بگیرم چون بره بالا همین یه گرمم نمیتونم بخرم از صبه همه دارن برام لیس تحلیلات بازار طلارو میفرستن که قراره ارزون شه

چرا ب اونا میگی؟ چرا اصرار داری زندگیتو همش برا اونا تعریف کنی؟ من قبلن هرغلطی ک میخواستم بگنم ب ا ...

ببین مسخرس،ولی میپرسن ازم.

مثلا میگن با حقوق ماهی سه تومن چیکار میکنی خدایی؟

میگم هیچی مثلا دندون عقلمو کشیدم،میگن وااای بیکاریا چیکارش داشتی

یا میگم یه گرم طلا خریدم از صبه دارن لیست میفرستن که تو تحلیلات بازار قراره طلا بیاد پایین و من دارم متضرر میشم

2706