2752
2734
عنوان

اینکه هیچی برام نگرفته بزنم به حساب خسیس بودنش یا بی پولیش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 952 بازدید | 72 پست
نه من هرچند منتظر بودم اول خودش شروع کننده باشه ک بعدش منم بگیرم ولی یبارم این عقیدمو خواستم کنار بز ...

اره برا همین اینجوری گفته.‌ معلومه سنت کمه و ساده ای.‌بدترین صفت مرد که خوب هم نمیشه خساسته‌.‌ پس شما چه لذتی باهم بردید تو پنج سال؟ بالاخره یه بیرونی برید یه غذایی باهم بخورید، یه خوراکی باهم بخورید؟ هیچی؟ این چه جور رابطه عمیقیه ؟

ببین عزیزم بعضی خصلتا تو ادم هبچوقت عوض نمیشن تو باید ۵۰ درصد بذاری ک طرف عوض نمیشه.۵۰ درصدم از روشا ...

خدایی من جذب حرف زدن شما شدم😐😂اسکرین این پیامتو گرفتم ک بعدا براش تایپ کنم دیگه چی ب ذهنت میرسه بش بگم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وضعیت زندگیشون تو بچگی دلیل خوبی نیست

منم بچه که بودم توی یه برهه ای وضعمون چندان خوب نبود البته نه اونجوری که خیلی حسرت بکشیم ولی یه خرجایی که بقیه میکردن رو نداشتیم

ولی هیچکدوم خسیس نشدیم

پنج سال زمان کمی نیست که هیچی خرجت نکنه

وای ۸ سااال خیلی زیادتره  تاجایی ک میدونم خیلی دوستم داره وهمیشه برا نگه داشتن این رابطه تلاش ...

دقیقا چیکار کرده ک عاشقشی؟ 

چه تلاشی

واقعا پنج سال تولدت هیچی نخریده اسی باورم نمیشه 😂🤣 

من ی سال نخریده دارم دق میکنم همش تو فکرم میاد 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
اسی شاغله؟وضع مالی خانوادش چطوره؟

کار درست حسابی نداره ب من نگفته کار میکنه ولی یبار اعتراف کرد ک من فلان کار و فلان کارو انجام میدم پول درمیارم خورده خورده پول میگیره ن زیاد

پدر ک نداره ولی درحال حاضر اوضاع مالی مامانش توپه اون یکی داداشمم همینطور درکل الان خوبه خوبن

ادامه نده  من یادمه پارتنرم پدرش با مادرش خوب رفتار نمیکرد  اونم رفتار با زن رو بلد نبود ...

چقدر من خر بودم میگفتم خودش مهمه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
اره برا همین اینجوری گفته.‌ معلومه سنت کمه و ساده ای.‌بدترین صفت مرد که خوب هم نمیشه خساسته‌.‌ پس شم ...

هعی حرفت حقه 💔من تواین مورد حرفی برا گفتن ندارم فقط عمرم علکی تباه شد خداا حالا بیا و رابطه ۵ ساله رو تموم کن😭

همسر من گذشته و کودکی فوق بحرانی داشته و برام تعریف کرده مادرش روزها التماس باباش و میکرده تا پول بگیره و پدرش تحقیرش میکرده و سر مامانش هوو آورده و اینا رو ترک کرده و رفته یه خونه بزرگ برا زنه گرفته با کلی امکانات ولی اینا ترد شدن و به سختی زندگی میکردن و ... 

ولی با همه این تفاسیر همسرم فوق العاده لارجه و تمام کارتاش و درآمدش و میده به من و اصلا هم حساب کتاب نداره به هیچ وجه . پس نامزدت داره توجیه میکنه و مظلوم نمایی میکنه

منم الان خرم ک ب پای این موندم  ناراحت نباش هممون از این خریتا کردیم

اشکالی نداره. به قول خودت همه خریت دارن ولی نذار خریتت تا بیست سال ادامه پیدا کنه‌ فدای سرت پنج سال در برلبر یک عمر چیزی نیست. جونتو بردار و خودتو ازین برزخ نجات بده

نمیتونم کنار بیام  خسیسشو بکوبم‌توسرش بفهمه از چی ناراحتم؟اگه اره چطور

خب میگی ی بار گفتی اونم فلسفه بافته واست به نظرم با گفتنت چیزی عوض نمیشه

مامان یه دخمل گوگولی
2706