2733
2734

سلام دوستان من رفتم مرکز ناباروری مام پارسال تیرماه با دکترعلیرضایی بلافاصله گفت تخمک اهدایی مراحلشو طی کردیم دونر گرفتیم تخمکش پوچ شد باهزارتابدبختی ودوباره تو صف نوبت بعداز ۳ماه بهم ۱۲تا تخمک فرش دادن ۱۱تاش جنین شد بعدش دکترمو عوض کردم چون سر کلینیک اهدا با علیرضایی دعوام شده بود بعدش لاهوتی منو فرستادن عکس رنگی گفت یکم چسبندگی والتهاب داشتی که مشکلی نیست گفت چون یائسگی زودرس داری سونوم نکردوگفت ۳روزه دیگه داروهای انتقال رو شروع کن خیلی اتفاقی رفتم ی دکتر دیگه سونوم کرد گفت ضخامت رحمت ۸ هست ی فولیکول ۱۷ هم داری ی وقت داروهای انتقال رو شروع نکنی با هزار تا بدبختی نوبت گرفتم دوباره رفتم پیش لاهوتی سونو کرده گفته آره باید صبر کنی تا پریود شی بعد دونوبت دیفرلین بزنی که اوفتاد اونور عید بعدش رفتم گفت همه چی خوبه داروهای انتقال رو شروع کن ۱۱روز بعدش رفتم سونو کرد گفت پولیپ داری باید بری هیسترو بشی انتقال رو کنسل کرد۱۱تا آمپول آنوکسا زده بودم شکمم کبود انقد شوهرم عصبانی شد گفت باهمین پولیپ انتقال بده دکترگفت نه جای بدیه نمیذاره جنین لانه‌ گزینی کنه من هیسترو کردم با دکتر رخگیره ۳روز الاف بیمارستان بودم بیهوش شدم بعدش بدن درد وسردرد ومعده درد داشتم بخدا خیلی اذیت شدم نتیجه عمل رو دیدم زدم زیر گریه من اصلا پولیپ نداشتم هیچ مشکلی‌ نداشتم فقط الکی منو فرستاد تو اتاق عمل وانتقالمو کنسل کرد هنوز شوهرم نمیدونه داستانم چیه بهش نگفتم چون قاطی میکنه چندروز دیگه با دکتر لاهوتی نوبت دارم خیلی ازش ناراحتم 😭

ي وقتايى فقط بايدگفت"فداىِ سرم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا تا الان ۱۲۰ میلیون هزینه کردیم 😭فشارهای روحی و روانی هم بماند ویزیت با سونو شده ۱میلیون و۴۰۰،هزینه انتقال شده ۲۰میلیون ،دیروز دوستم انتقال داده ۲۲ میلیون ازش گرفتن 

من رشتم موسسه مهر ای وی اف کردم خیلی راضی بودم خیلی زیاد،برا من اول تشخیص پولیپ دادن هیسترو کردم بعد باقی مراحل،شانست گیر دکتر ناشی افتادی این مراکز ناباروری معمولا بهترین متخصصین رو دارن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

الهی بگردم من برات،خدا لعنت کنه هرچی دکتر پولکی رو،خدا نگذره ازشون،یه ادم مگه چقدر توان داره چقدر میتونه تحمل کنه،،تو پیج ها و کانال های دکتر لاهوتی که همه چی گل و بلبل ،جدا که صدای دوهل از دور خوشه

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام
دوستم بعد ده سال اونجا با اولین انتقال مثبت شد فک کنم نسرین حیدری بود دکترش

نسرین حیدری تازه اومده مام تو تهران با لاهوتی کار میکنه هیچی هم حالیش نیست

نسرین حیدری تازه اومده مام تو تهران با لاهوتی کار میکنه هیچی هم حالیش نیست

عزیزم دوستم میگفت جنین شناس مهمه اونه که جنین‌های خوبی بتونه درست میکنه وگرنه دکتر فقط انتقال میده 

19، 29، 16
بخدا تا الان ۱۲۰ میلیون هزینه کردیم 😭فشارهای روحی و روانی هم بماند ویزیت با سونو شده ۱میلیون و۴۰۰،ه ...

عزیزم ببخشید تخمک اهدایی بخای بگیری با انتقال و هزینه تخمک چقد باید پرداخت کنی؟و ی سوال دیگه ب نظرتون ابن سینا بهتر نیست نسبت به مام؟

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
الهی بگردم من برات،خدا لعنت کنه هرچی دکتر پولکی رو،خدا نگذره ازشون،یه ادم مگه چقدر توان داره چقدر می ...

آره بخدا نصف بیشتر مثبتیاشون ایست قلبی میشن وسقط میشن انقدر دیدم یکیش دوست خودم تو دوماهی سقط شد هنوز بقایای مونده باید بره کورتاژ کنه

2706