2752
2739
عنوان

ترس از مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 80 پست
خواهش میکنم گلم ان شاءالله هم شوهرت از اعتیاد نجات پیدا می‌کنه ،هم صاحب چند تا دختر پسره گوگولی میش ...

ایشالله شماهم عزیزم 

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....
واقعا یه شبایی فکر نمی‌کردیم و صبح شد یه اتفاقایی ک غیر ممکن بود و خدا درست کرد الآنم ک بچه دار نمیش ...

سلام عزیزم نام امید نباش من سه بار بچه سقط کردم ولی هنوز بچه ندارم خدا بزرگه برای همه گلم نمی‌دونم از کدام شهری ولی اگه دوست داشتی شماره تماس بزار یه زنی هستش ماینعه  می کنه یه زنی تو روستای دارو گیاهی میده هرکسی هم رفته جواب گرفته خواستی شماره تماس بزار تماس بگیرم آدرس بدم بری اون جا. به امید بچه دار بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسدارم بمیرم ولی ن مریضی و چیزی  دوسدارم‌خودم ب زندگی خودم پایان بدم

اتفاقا من همیسه از خدا می خوان یه مرگ راحت داشته باشم.  

و قبلش هم با توبه و آمرزیده از دنیا برم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من نمی‌ترسم از مرگ 

فکر میکنم چیز ترسناکی نیست 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2731