2752
2734
عنوان

ترس از مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 80 پست
واقعا یه شبایی فکر نمی‌کردیم و صبح شد یه اتفاقایی ک غیر ممکن بود و خدا درست کرد الآنم ک بچه دار نمیش ...

نگو اینجوری گلم! خدا خیلی بنده هاشو دوس داره،قصد اذیت و آزارشون رو نداره نعوذبالله، شاید گیری توی زندگیتونه! مثلا من خودم اقدام به بارداری کردم و نشد،بعدا فهمیدم شوهرم اعتیاد داره،سره کار هم نمی‌رفت ،به نظرت اگر خدا بهم بچه میداد الان چه شرایطی داشتم؟ یکی از گیرهارو برطرف کردیم و خدارو شکر الان داره میره سر کار شوهرم،ان شاءالله با توکل به خدا یا گیرای دیگمون رو هم برطرف میکنیم یا می پذیریم شرایط پدر و مادر شدن رو نداریم!

من آدمای زیادی میشناسم که خدا از سره لطف چند سالی بهشون اولاد نداد،ولی اونها بجای برطرف کردن مشکلات فقط اصرار به بچه دار شدن کردن و بچه دار هم شدن ولی بعدا یا طلاق گرفتن یا بچشون الان رسما داره توی یه جهنم زندگی میکنه! به خدا اعتماد کن

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی آدم وقتی حقی ب گردنشه ولی روش نمیشه ب طرف بگه چکار باید بکنه

مثل اینکه باید به نیابت از اون طرف کار خیر انجام بدی،ذکر بگی،استغفار کنی بجاش و ...

نگو اینجوری گلم! خدا خیلی بنده هاشو دوس داره،قصد اذیت و آزارشون رو نداره نعوذبالله، شاید گیری توی زن ...

من این مشکل اعتیاد رو داریم ... ولی کار دولتی داره اسپرمش ضعیف  خودم مشکل دارم بعد چه همه سختی تو عقد بالاخره آمدیم سر زندگیمون وای الان...

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....
من این مشکل اعتیاد رو داریم ... ولی کار دولتی داره اسپرمش ضعیف  خودم مشکل دارم بعد چه همه سختی ...

باهاش درمورد اعتیاد صحبت کن عزیزم! پدره معتاد اگر آسیبی هم به اولادش نزنه ولی اعتماد به نفس اون بچه رو میگیره و باعث میشه بچت بخاطر این قضیه بعدا خیلی سرکوفت بخوره،حتی از همسر و خانواده همسر! مجبورش نکن اعتیادشو بذاره کنار ،یجوری باهاش صحبت کن که فکرش رو درگیر کنه و خودش بخواد که درمان بشه!

فقط یادت نره،ترک کردن فایده نداره،باید اعتیادش درمان بشه تا احتمال برگشتنش خیلی ضعیف بشه! به خدا ثابت کن مادر خیلی خوبی میشی تا اونم امانتی هاش رو بهت بسپاره گلم

باهاش درمورد اعتیاد صحبت کن عزیزم! پدره معتاد اگر آسیبی هم به اولادش نزنه ولی اعتماد به نفس اون بچه ...

اینقدر ترک کرده ک دگه خسته شدم گذاشتم ب پا خودش هروقت خودش خسته شد من خودم پدرم اعتیاد داشت واصلا اعصاب و رو حیه خوبی ندارم

اینقدر ترک کرده ک دگه خسته شدم گذاشتم ب پا خودش هروقت خودش خسته شد من خودم پدرم اعتیاد داشت واصلا اع ...

ترک فایده نداره! فقط باید درمان شه،همون جوری که به مرور معتاد شده به مرور‌ هم باید از شرش خلاص بشه! مواد مخدر براشون حکم اعضای بدن رو داره چون واقعا جای یه سری چیزها رو توی بدنشون گرفته! با ترک کردن جای اونها پر نمیشه و همیشه احساس خلا دارن و عصبی و کلافه هستن! باید درمان بشه،اون هم نه توی کیلینیک پزشکی،یجایی مثل کنگره ۶۰

ترک فایده نداره! فقط باید درمان شه،همون جوری که به مرور معتاد شده به مرور‌ هم باید از شرش خلاص بشه! ...

اصلا مریض میشه دکتر نمیره فکر کن برا ترک بره کلینیک 

اصلا مریض میشه دکتر نمیره فکر کن برا ترک بره کلینیک 

کنگره ۶۰ کیلینیک نیست گلم!

هفته ای سه روز میره اونجا،هر جلسه سه ساعته! جمعه ها هم باید برید پارک صفا سیتی! سایتش رو دنبال کن،اگر دوس داشتی هم خودت یه مدت بدون شوهرت برو تا اونجا بهت یاد بدن چجوری شوهرت رو جذب اونجا کنی! تو تلاشتو بکن،ان شاءالله جواب میگیری

ما متاسفانه مشکلات مالی و اجباری رفتنه شوهرم باعث شد نصفه ولش کنه(البته کنگره ۶۰ رایگانه)! الان شکره خدا مشکل مالی حل شده تا حدودی و منم دیگه مجبورش نمیکنم تا خودش بخواد! همین که با اونجا آشنا شده کافیه

کنگره ۶۰ کیلینیک نیست گلم! هفته ای سه روز میره اونجا،هر جلسه سه ساعته! جمعه ها هم باید برید پارک صف ...

کدوم شهره چجوریه

کدوم شهره چجوریه

توی اکثر شهرا هست! از طریق سایتشون ببین توی شهر شما هم هست یا نه،اگر نبود ببین شهرای همجوار هست یا نه! اگر دیدی نزدیکت نیست مجازی شرکت کن! من موردایی دیدم که مجازی درمان شده بودن پس اصلا نگران نباش،البته ارزش داره حتی بخاطرش دو سه ساعت هم توی راه باشید،نتیجش عالی تر از اون چیزیه که فکرشو کنید! فقط درمورد حرفای مذهبیشون تیز باشید!

کدوم شهری؟

توی اکثر شهرا هست! از طریق سایتشون ببین توی شهر شما هم هست یا نه،اگر نبود ببین شهرای همجوار هست یا ن ...

ممنونم عزیزم سایتش همین اسمشه 

کرمان

ممنونم عزیزم سایتش همین اسمشه  کرمان

آره عزیزم به همین اسمه! ببین کدوم شهرهای استان کرمان شعبه دارن

من بعضی مشکلاتی که بخاطر اعصاب برام پیش اومده بود اونجا خوب شد،ولی حیف که شوهرم رها کرد و منو هم دیگه نبرد! شوهرتم نیومد عیب نداره،برو تا خودت به آرامش برسی! اکثر زنها اونجا میگفتن از یجایی به بعد دیگه برامون مهم نبود شوهرمون درمان بشه یا نشه،ما فقط برای خودمون داریم میایم! تاثیرش توی رفتار تو،شوهرت رو هم جذب میکنه

آره عزیزم به همین اسمه! ببین کدوم شهرهای استان کرمان شعبه دارن من بعضی مشکلاتی که بخاطر اعصاب برام ...

ممنونم ازت مرسی 

ممنونم ازت مرسی 

خواهش میکنم گلم

ان شاءالله هم شوهرت از اعتیاد نجات پیدا می‌کنه ،هم صاحب چند تا دختر پسره گوگولی میشید به حق آقا امام زمان(عج)🌹

2706