2733
2734
شاید چون گفتی عزیزم ،یکم مشکوک زدی،آره جدا شدم اونم بابچه،طرف با یکی دیگه اس و مهریه هم نداد،منم نتو ...

خب من تو اکثر نظرام به بقیه میگم عزیزم یا گلم چه ربطی داره اینجا خیلیا به هم میگن عزیزم پس یعنی مرد هستن یا تاپیک راجب جدایی منم نوشته بودین دارم به پا بچه میسوزم و یه چنین چیزی گفتین خواستم ببینم طلاق نگرفتی و بخاطر بچه موندین یا جداشدین و بچه رو بزرگ میکنین دیگ چه ربطی به مرد بودن داره والا ۶ سال تو این سایتم حدود ۹ هزارتا پست تو تاپیکا دادم تاحالا کسی بهم نگفته مردی😕😕 بعدم من تا حالا به کسی درخواست دوستیم ندادم بخاطر تهمتش به خدامیسپارمش تاپیکشم واسه خودش 

خیلی وابسته ام فکر نکنم حال حوصله داشته باشم وارد رابطه بشم انگار غیراز این از بقیه بدم میاد

وای منم همینطوری بودم ،و بد ضربه خوردم ،خواهرانه بهت میگم که مثل من نشی ،من باهاش نساختم چون اخلاقای بد زیاد داشت ،اومدم بیرون ،طرفم یه آشغال نامرد بود،هنوز طلاق نگرفته رفت یکی رو هم خونش کرد خواهراش و مادرش و جاری هام میدونستن،جاری م از بدبختیم خوشحال شده بود،رفته بود با اون زنه شیش شده بود و صمیمی،که فقط منو بجزونه،خلاصه من که کلی اذیت شدم ،اگه وابسته ایی ،فقط بساز،آدمای وابسته فراموش کردن براشون عذاب،به قول خودت ،از بقیه بدت میاد و فقط اونو میبینی

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم همینطوری بودم ،و بد ضربه خوردم ،خواهرانه بهت میگم که مثل من نشی ،من باهاش نساختم چون اخلاقای ...

بچه شو نمیتونم تحمل کنم اگه بیارم پیش خودم اذیت میشم اگه دست مادرش باشه هم هربار به یه بهونه آویزونه آرامش از دستش ندارم

تونستم عزیزم یکساله جدا زندگی میکنم 😐

هنوز طلاق نگرفتی که ....منم سه سال جدا زندگی کردم چون پورسع طلاق زمان میبره ... همین که مهر طلاق خونده شد پشیمونی میگیری خود دانی من حرفمو زدم هرچی دوست داری همون بشه برات 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2731
هنوز طلاق نگرفتی که ....منم سه سال جدا زندگی کردم چون پورسع طلاق زمان میبره ... همین که مهر طلاق خون ...

میگم عزیزم چرا 3سال طول کشید حق طلاق داشتی؟؟ قرار نیست همه پشیمون بشن

وقتی یه نفر سمی باشه برات بهتره بیای بیرون

2740
شانزده اردیبهشت همین سال ...تقریبا یه هفته 

همه مثل هم نیستن.

من روز طلاقم از خوشحالی رو ابرا راه میرفتم.

چون جا واسه عذاب وجدان نزاشته بودم. 

چرا باید از این که یه آشغال بره تو سطل زباله ناراحت باشی.

دختر خوب اینا تا ۶ ماه اول طبعیه اما سعی نکن بهش پرو بال بدی. در هر صورت شما جدا شدید و همه چیز تمومه

اسی امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره حق داری  من معمولا نمیگم طلاق ولی واقعا با مردی که بدی ...

اره بابا هیچ کس دلش نمیخواد زندگیش نابود بشه واقعا هیچ جوره نمیشد باهاش کنار اومد

همه مثل هم نیستن. من روز طلاقم از خوشحالی رو ابرا راه میرفتم. چون جا واسه عذاب وجدان نزاشته بودم.& ...

دقیقا منم تمام زور خودمو زدم ولی نخواست که بشه ولی هنوزم خیلی تو فکر میرم شمام خیلی تو فکر میری؟ بچه هم دارین؟ 

دقیقا منم تمام زور خودمو زدم ولی نخواست که بشه ولی هنوزم خیلی تو فکر میرم شمام خیلی تو فکر میری؟ بچه ...

اره یه پسر.

یادمه دختر خالم خیلی جدی بهم گفت . اگر بعد طلاق قوی نباشی میشی گوشت قربونی . باید خیلی محکم باشی و اصلا بهش فکر نکنی . 

ادمای ضعیف بعد طلاق زندگی براشون بدتر میشه.

من حق طلاق داشتم ۳ ماه طول کشید.الا هم بعد یک سال مهرمو گذاشتم اجرا . پسرمم تا ۷ پیشمه

2706