2733
2734

خيلي

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چون بنیاد خانواده دچار تغییر شده. الگوشون شده افراد مجازی. یعنی اون شخصیتی که تو خانواده ساخته میشه بعضیا دیگه تجربه نمیکنن. امید وارم یکم به خودمون بیایم تو تربیت بچه هامون.

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

نزدیکا نه زیاد فحش نمیدن ولی دخترمو مدرسه میبرم میارم 

کلی فحش بهم دیگه میدن 

یا اینکه پشماشون میریزه یا اسکل پلشت میگن و کلی فحش دیگه حتی فحش های مثبت ۱۸ خیلی راحت به هم دیگه میگن

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

فوق العاده زیااااد

خیل زیاد 

همشم ک داره

اون روز پشت یه اکیپ دخترونه بودم

حالم بد شد

تک تک کلماتشون باهم فحش های زشت بود

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

بله متاسفانه بچه ها ار عبارات و کلمات رکیک و مستهجن زیاد استفاده می کنند!!

کلا رعایت ادب و احترام در محاوره نسبت به سالهای قبل خیلی خیلی کمتر شده. بچه ها هم از این قاعده استثنا نیستند

خییییییلی زیاد ،دختر نوجوان اطرافم نیست،اما تو پارک دیدم نود درصد حرفاشون و اصطلاحاتشون مربوط به پای ...

اوه اوه 

ما فحش میدیم ولی در حد همون مفتخور و‌ کچل و بیشعور خلاصه میشه 😂🤝(البته اونم تو جمع دوستامون)

2706