2752
2734

کلاس اول دبیرستان بودم که اذدواج کردم بعد از اذدواج میخواستم کلاس خیاطی برم که یه نفر پیشنهاد داد رشته لباس عروس بردارم ادامه تحصیل بدم من درسم خیلی خوب بود ولی به خیاطی زیاد علاقه نداشتم همون موقع باردار هم شدم و دیگه مدرسه نرفتم حالا ۶سال گذشته دوست دارم تو رشته های نظری ادامه تحصیل بدم چی کار باید بکنم امکانش هست کجا باید برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امتحاناشون آسون میگیرین  چه قدر هزینش میشه تا دیپلم

اره بابا اسون میگیرن حتی جواب امتحانام میرسونن خیلی وقتا هزینشم خیلی نمیشه در حد همون مدرسه های عادی یکم شاید بیشتر

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
چه جوری پیدا کنم از هرکسی میپرسم میگه نمیشناسم جایی رو

برو اموزش پرورش معرفی میکنن بهت 

پروندتم هرجاس برو بگیر نواقصم داشت اموزش پرورش میده بهت بعدش راحت برو ثبت نام کن

من شر حاسد اذا حسد💍منو حبیبم 👰🏻🤵🏻شما همه!
2706