2733
2734
عنوان

سر بازی مافیا از شوهرم بدم اومد..

| مشاهده متن کامل بحث + 1574 بازدید | 68 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب تقصیر شما هست که احساسات رو دخیل کردی

من تو بازی هامون که اصلا شرطی نیست هم دشمن قسم خورده شوهرم میشم ،تا نبازه ول نمی کنم

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
هیچی از مافیا نمیفهمم    

منم

اصلا نمیفهمم چرا یه سری آدم بهم تارگِت میزنن

مگه بیکارن😂

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️یه حسی در من خیلی شدید هستش ، یه حسی که بهم میگه تاپیک نذر ظهور بزنم تو همین نی نی سایت خیاطی مدل و طراحی الگو خیاطی یاد بدم ، ولی خیلی دو دلم ، یعنی این تردیدم کار شیطونه ؟ شما موافق این تاپیک هستید ؟ نظرتون منو از بلاتکلیفی در میاره ❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

چه قشنگه زندگیتون ماشاالله به خدا قدرشو بدون برات وقت میزاره بازی میکنه 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
دقیقا خودم احمق بودم  از این حرصم میگیره من احمق بودم و اون زرنگ

من آرزومه مافیابازی کنم🥺

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2706