2752
2734
عنوان

سر بازی مافیا از شوهرم بدم اومد..

1574 بازدید | 68 پست

چند روز پیش بود با شوهرم رفتیم تو جمع و دروهمی دوستان 

گفتیم مافیا بازی کنیم اما شرطی 

شرط چی بود 

اگر تیم مافیا ببازه چون تعدادشان کمتره باید همه رو به کباب جوجه دعوت کنن خودشان برن با حساب خودشان همه گوشت و وسایل و مواد مورد نیاز شام رو بخرن

و تیم شهر دیگه پولی نمی‌دن و حتی دست به سیاه و سفیدم نمیزنن آماده کردنشم عهده خودشان 

اگر تیم شهر ببازه چون تعدادشان بیشتره باید بساط شام کباب گوشت قرمز فراهم کنن و پول بذارن و برن گوشت وسایل رو بخرن

و تیم مافیا دیگه پول نده و دست به سیاه و سفید نمیزنن و آماده کردن کباب به عهده تیم شهر 

«خلاصه چون تقریبا همه اونایی که  زن و شوهر بودیم اونجا بودیم زن و شوهر همه شاغلن پس اگر زن می‌باخت یا برعکس شوهره طرف از جیب و پس انداز شخصی خودش میداد و همسرش ضرر نمی‌کرد »

با رای گیری یکیو به عنوان راوی انتخاب کردیم « راوی عشق می‌کرد در هر صورت شام مفت میخورد» 

بازی کردیم من همون اول یک مافیا پیدا کردم و بیرونش کردم با شلیک گلوله تنفگدار که بهم داده بود 

همه شهر بهم اعتماد داشتن

شوهرم از احساسات من سواستفاده کرد‌  «اولین بار بود با شوهرم مافیا بازی کردم » با تحریک احساسات زن و شوهری منو با خودش همراه کرد بهش اعتماد کردم

بعد چون شهر به من اعتماد داشت باعث شد چندتا شهر رو بیرون کنیم و آخر معلوم شد شوهرم گادفازره و مافیاست 

تیم مافیا برنده شد 

اون شب از اینکه شوهرم از احساسات زن و شوهری استفاده کرده بود اعتماد منو به خودش جلب کرد و گولم زد ازش بدم میومد..دلیل دیگه اش اینه دنگ من برای آماده سازی شام ۸۵۰ هزار تومان شد در حالی که شوهرم هزار تومانم نداد حتی کمی از سهم شام منو خورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچی از مافیا نمیفهمم  

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت  واسه همه نعمت هایی که دادی  خدایا عزیزانم رو خودت حفظشون کن همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد ولبشون خندون باشه  عزیزان دلم😊همسرم👑❤ دخترم 👩پسرم🧒🌹🌹❤

عزیزم بازیه

مام بازی میکنیم زن و شوهر نگاه ب زن و شوهری نمیکنن دنبال برد خودشون تو بازی هستن

اختمالا کم بازی میکنی که گول شوهرتو خوردی

ولی پیش میاد تجربه شد دیگه باور نکنی تو بازی هرکی گفت شهرم رو

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

چه ربطی داشت عزبزم خودت اسیر احساسات شدی شوهرت کاربلد بوده و برنده شده 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706