2733
2734
عنوان

خر گاو خر نفهم

281 بازدید | 17 پست

خر شدم هیچی نمیفهمم اصلا حافظه ندارم مثل دیوونه ها شدم اگه قرار بود خدا ازم بگیرتش چرا داد؟ سرم داره مثل آتش فشان فوران میکنه حس میکنم مغزم کاملاااا تحلیل رفته تمام سلول های خاکستریم از بین رفته و دیوونه شدم نجاتم بدین دارم نابود میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه کم اروم باش یه لیوان آب بخور چرا فحاشی میکنی به خودت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اگه منطور دوست پسره خدا نداده که بگیره ادما براساس علاقه ومعیار همدیگه رو انتخاب میکنن بعد میبینن مناسب هم نیستن جدا میشن حالا بعصیام ممکنه توزرد از اب دربیان که اون بحثش جداست ولی باوووور کن همه آشنایی ها قرار نیست به ازدواج ختم بشه بعضیا به هر دلیل متوجه میشن مناسب هم نیستن اون سواستفاده گرهاشم دیگه واقعا بیشعورن و همین چیزابی که توعنوان نوشتی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
کمبوا اکسیژن 😭

ووووویییی ناسییی ❤❤❤

ببین شرایطتو میدونم دقیقا ادم حس میکنه دیگه نمیفهمه ... من اینهمه درس خون بودم...نمرم انقده بود .... اون موقع دو دور می خوندم 20 می شدم و غیره ... این همه تلاش کردم.... نمره ها مسابقه ها ووووو همه ش تو مغزته 

ولی سال آخر واسه ی خیلی از بچه  درسخون ها اونی ک باید نیست دقیقا اون جایی ک مهمه 

واقعا دلیلی شو هم نمیدونم چی میشه ک ادم عالی بوده همیشه بعد آخرش خراب میشه   

طبق تجربه ی خودم سابقه ی تحصیلی ای ک داشتی دیوونه میکنه آدمو اون همش تو مغزته ب اضافه ی اینکه استرس داری حجم درسا زیاده آینده مبهمه و اولین تجربه ی سنگین آدمه 

بیا ب قبلا فک نکن در واقع مجبوری برای اینکه ب فرض اینکه مغز ما افت کرده بتونیم باهاش کنار بیایم ( اصن نمیدونم ب لحاظ علمی همچین چیزی میشه یا نه یا اصن توهم ماعه ولی خب میدونیم هست   )

من دیگه مثل قبل درسا رو نمی فهمم و با همین سطح مجبورم ادامه بدم (البته اینجام باز کمالگرایی پدرتو در میاره ) بهش توجه نکن تا بتونی ب ی حدی برسی پشت کنکور روانتو می گاد ببین واقعا دقیقا همینیه ک گفتم اگرم مطمئنی ک پشت کنکور می مونی پس همین الان ی پشت کنکوری هستی شرایط و عالی برسون ی وقت ول نکنی اعتماد ب نفستو ب فنا ندی

آهنگ غمگین گوش نده اگه میشه ی سر برو بیرون هوا بخور پیادهروی اینا 

ی مولتی ویتامین بگیر 

ی چند ساعت کتابا رو نبین بهشون فک نکن 

بعدا دوباره برگرد ی برنامه ریزی واقع بینانه داشته باش 

استرست هم طبیعیه    

😭😭😭😭💗💗💗💗💗💗

تاپیک جدیدتم خوندم 

منم دقیقا نه خانواده دارم نه دوست و دقیق تر نه حتی خودمو

درگیری های روحی هم دارم روان شناس هم نمیرم بنا ب دلایلی 

دقیق تر نمیگم ولی اصلا اصلا اوضاع خوبی نیست 

چیزایی ک گفتم از 18 سالگیم بود دقیقا همین شرایط تو 

در ادامه باید بگم ک بعدا سخت تر میشه 

خودکشی راحتت نمیکنه وقتی بدنیا اومدیم دیگه هیچوقت نابود نمیشیم بازم وجود داریم راحت نمیشی ( اعتقاداتتو نمیدونم )

تخصصی بلد نیستم راهنماییت کنم و ی چیزی بگم ک مطمئن باشه 

اما نذار همین جوری بگذره الان همون سنی هستی ک همه چیو باید درست کنی دنبال راه حل ها باشی نه نق و ناله 

باور کن بدتر میشه اگه کاری نکنی 

هرجور شده روانشناس برو تو رو خدا برو 

2706