2752
2734
عنوان

تا حالا جن وسایلتونو برده و بعدش پس بیاره😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 65 پست
نه آخه ازین پاسپورتیاس کوچولوعه شناسنامش .کار واجب فردا اداره داشت برا جواز مغازه ـالان موندیم چی شد ...

اگ جفتش رو میل بوده شاید لای مبل رفته لای بالشتا و تشکاش نمدونم البت مبلای خودمونو تصور میکنم  حالا همونجاس بگید ما میخوابیم شما بزارید سرجاش بعد برید تو اتاق خلوت شه روشون بشه پس بیارن  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جنها اخه شناسنامه میخوان چیکار چیزایی میبرن اسکفاده کنن بعدمیارن ،خودشم مگه خونتون جن داره؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2731
چند روز پیش خامه خریدیم رو اپن غیبش زد تا چند روز پیداش نشد من فکر کردم جنا خامه خور شدن تا اینکه خا ...

😂😂😂😂😂حواست نبوده گذاشتی اونجا 

ولی من با چشمم سناسنامرو دیدم .جنم نباشه یه بلایی از غیب سرش اومده .

اصن میترسم خیلی همه خوابیدن من عین این خل و چلا درو دیوارو نور میندازم😒😒😒

دخترعمم میگفت ی لباس داشتم هرچی گشتم پیدا نشده چن ماه بعد تو همون چمدونی ک چن بار گشته پیداش میکنه در حالی ک لکه خون روش بوده

هوا یه جوریه که موقع خواب هی باید بچرخیم که ته نگیریم 😟😛😶

وای یه بار من سرماخورده بودم قرص سرماخوردگیمم هر وقت میخوردم باز میداشتمش کنار تختم ظهر بود وقت قرصم شد اومدم بخورم هر چی گشتم نبودش 

از شانسم قرص دیگه ای هم خونه نبود 

مامانم گفت بیا بریم از داروخونه بگیریم رفتیم گرفتیم وقتی برگشتیم تو اتاق رو میزم بود قرصه 

ده بار روی میزو کامل نگا کرده بودم

تا دلت بخواد واسه منو بردن😑😁

واقعن چیا بردن .آخه میدونی شوهرم از کیف درش آورد گذاشت بغل بعد دنبال آخرین مدرک تحصیلیش بود اونو پیدت کردیم برگشت دید شناسنامه نیس .عجیب نیس آخه

وای یه بار من سرماخورده بودم قرص سرماخوردگیمم هر وقت میخوردم باز میداشتمش کنار تختم ظهر بود وقت قرصم ...

واااای آخه قرص😟😟😟😟😟منم تا الان برام پیش نیومزه بود ولی الان مطمعنم بردن 😭😭

نه جن نداره .نمیدونم فقط میدونم یه نفر قبلن اینجا فوت شده همین 

توهمه خونه ها فوت هس این حرفاچیه پیداش میکنین

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706