2733
2739
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 158 پست
خیلی خوبه شما ماهی چند خرج خونه میکنید پس اندازم دارید ؟

پس انداز نداریم به اون شکل.‌خیلی کم. ۱و۶۰۰میگیریم. پول پیش دبستانی بچه هارو ازش جدا میکنیم و یه قسط مسکن ،، هیچی نمیمونه ازش🤣 اخه ما پول ویزیت و داروهای چشم دخترمم هرماه داریم که کلی میشه.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه قید هر روز برنج خورش خوردن رو زدم. دو روز گیاهی مثل دال عدس.عدسی. کشک بادمجون. ابگوشت با ق ...

آفرین بهتون خوشم اومد

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
بله.‌چون نمیشه از سبزی و میوه برای بچه ها زد ‌نمیشه که نخورن.توی رشدن. ماهی روهم اخر شبی قزل گرفتم ...

آره دیگه دزدی که نمیشه کرد همینه دیگه.مخصوصا تو این موقعیت باید با برنامه خرج کنی

من به برکت هم خیلی معتقدم.وقتی زن و شوهر با هم یکدل باشن و مالشون حلال باشه برکت میکنه.

2728
اره ، اینکه دوستمون گفتن برا منم عجیب بود بعضی ها هم بدشون میاد دست بزنن به کهنه بچشون دنبال بهانه ...

میدونم دوست عزیزم گرفتاری با این گرونی زیاد شده منم یجورایی با همین یه میلیون در ماه میگذرونیم از همه چی باید بزنم بیشتر خرج بچه ها میشه خونه هم امسال با لطف برادرم تهیه کردیم وگرنه ک مستاجر بودم

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
نه عزیزم واسه دو نفر کافیه 😂😂😂 من آخه یک کیلو بسمه  بعدم الان کیلو ۸۰ تومن گوشت گوساله ، ا ...

اریا جونم ما ۱کیلو رو برای ۴نفرمون تا دوماه میبریم🤣🤣🤣 گوشته از دستمون گریه میکنه🤣🤣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
نه عزیزم واسه دو نفر کافیه 😂😂😂 من آخه یک کیلو بسمه  بعدم الان کیلو ۸۰ تومن گوشت گوساله ، ا ...

ایول منم برم اینکارو کنم ببینم چی میشه . مرسی عزیزم 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
وای الهی بمیرم کجاس الان طلاقت داده؟؟؟برو پیش خانوادش خب

نه خودم دارم طلاق میگیرم

خانوادشم وضع خوبی ندارن اونا که سالی یه بار اونم تو مهمونی گوشت میخورن 

یه وقتی میرفتم اونجا از گشنگی خودم و پسرم ضعف میکردیم

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
2738
فدات گلی🤗🤗مگه هنوز رژیم‌میگیری گلی؟ وزنت چنده الان؟ لینکو بفرست شبا وقتم ازاده بیام پیشتون😚😚

والا من دائم الرژیمم 😂😂😂

ولی بخاطر بچه ها هستم دیگه خودمم هم رژیم میگیرم هم انگیزه میدم 😅😅😅

الان ۵۸ کیلوام ...

بیا حتما عشقم ....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1485697/کالری-شماری-دسته-جمعی-چاقها-و-لاغرها-شعبه-۳?postId=98148457

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
آره دیگه دزدی که نمیشه کرد همینه دیگه.مخصوصا تو این موقعیت باید با برنامه خرج کنی من به برکت هم خیل ...

افرین دقیقا.  همدلی و درک دو طرفه خیلی مهمه. همیشه در حال جست و جوی فروشگاههای مناسب و تخفیف داریم🤪 خودمونم خندمون میگیره

انشاا... وضعمون بهتر بشه همگی🤲🤲

میدونم دوست عزیزم گرفتاری با این گرونی زیاد شده منم یجورایی با همین یه میلیون در ماه میگذرونیم از هم ...

خداروهزاربارشکر که خونه گرفتین دوستم 

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
والا من دائم الرژیمم 😂😂😂 ولی بخاطر بچه ها هستم دیگه خودمم هم رژیم میگیرم هم انگیزه میدم 😅😅😅 ...

وااو باربی حونم🤗🤗 من بین ۵۹ و ۶۱هی میرمو میام😥 نمیدونم چطور فیکسش کنم. شب میام گلم حتمااا

پس انداز نداریم به اون شکل.‌خیلی کم. ۱و۶۰۰میگیریم. پول پیش دبستانی بچه هارو ازش جدا میکنیم و یه قسط ...

خوبه دیگه قسط رو هم میدین قسط ها که تمام بشه بازم میتونین وام بگیرین چه میشه کرد انشالله اوضاع همه مون بهتر بشه 🙏😍

من چهار تا بچه دارم ماشاالله همه رو کهنه بستن هیچ مریضی ادراری کلیوی پوستی نگرفتن کهنه ها رو طوری می ...

از اول کهنه کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی من تو 1سالو نیمگی کهنه کردم حساسیت نشون داد.

هر دو ساعت عوضش میکردم با صابون بچه میشستم و اتو هم میکردم.

من خودمم اصلا ولخرج نیستما  ولی شوهرم خوب میتونه مدیریت کنه و موندم چجوری 😶 البته الان ماهی ...

چقدردرامددارین

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست