2733
2739
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 158 پست
من میخوام از این ببعد خودم مدیریت کنم همسرم ولخرجه گوشت و برنج و روغن و رب و همه چی داریم فقط باید ...

این ماه گوشت وبرنج داری .ماه های دیگه روکه باید بخری

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه خرجتونو بگین و اینکه بچه پوشک ی. دارین یانه کلا خرج یه ماهتونو بگو

بله حتما... 

نمیخوام الکی بگم 

... پس لباس و یسری چیزارو فقط در موارد ضروری میگیرم ینی اگر لازم باشه ..خرج تاکسی ام دارم دوبار در هفته میرم طراحی و برمیگردم . قسط و قرضامون هم حدودا دوملیون و صد هست ک از ماه دیگ یک ملیون و دویست بهش اضافه میشه ک هرچی ب همسرم میگم نکن نباید وام بگیریم میگ وامه خودش قسط خودش رو میده ... حقوقمون هم سه و شیصد هست ... خلاصه درگیری زیاد هست عزیزم حق با شماس ک نمیشه پس انداز کرد ولی خیلی خیلی کم چرا میشه پس انداز کرد ... بخور نمیر هم زندگی کرد ... وضعیت مملکت اینجوری شده دیگ ...

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
همیشه ما ادم معمولیایم ک باید کمتر بخوریم . یارو تو باستی هیلز لواسان بهترین ویلارو داره کجا یادش می ...

اره منم زیاد میبینم...

ب دو گروه فقیر غنی تقسیم شدیم ،وسط،نداریم دیگه

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2728
عزیزم حالا تو این وضعیت پس انداز واجب نیست ... بعدن وقتی میگی برنج و خیلی چیزا دارین چی میمونه دیگه ...

کاش اداره کل کشور رو میدادن دست شما .تهش هم یه چیزی میموند😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
چقد زندگیا سخت شده یا خودمون به خودمون سخت میگیریم؟؟؟

زندگیا سخت شده گلم ... هرکاری بکنی بازم یجا لنگ میمونی ... 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
نمیدونم طرز فکرا متفاوته من حاضر پس انداز نداسته باشم ولی چیزی ک بچم ازم در خاست میکنه رو بخرم یا حت ...

میفهمم منم دلم میخاد خودم و بچه ام همه چی داشته باشیم

ولی خدای نکرده، اتفاقی بیافته دیگه کسی بهت پول قرض نمیده تو این جامعه درپیت

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2740
دقیقا من اوایل بچم بدنیا اومد سه ماه کهنه گذاشتم بعد بچم مریض شد بستری شد .اسهال هم شد هر دقیقه ای ی ...

چه ربطی داره 

منم یکساله پسرمو کهنه میکنم هیچیش نشده 

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد
حالا من نمیدونم چرا هم کولر هم ماشین لباسشویی هم گوشی شوهوم با هم خراب شدن   خرج دوتا بچه کوچ ...

برا منم جارو برقی خیلی وقته خراب شده و ب تاریخ پیوسته و آبمیوه گیری همین ک خراب میشن قائمشون میکنم😂😢

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان

من اینجا میبینم خیلی با برنامه زندگی میکنن خیلی از خانوما مثلا حتی برای روشن کرذن لباسشویی هم تایم میذارن خوبه خوشم اومد من دیروز رفتم بیرون دوتا شورت برا پسرم خریدم برا تو خونه از این شورتای عینکی ۲۰تومن سه تا پیراشکی برای مامانمو و مامان بزرگم هریدم ک تو پارک بخوریم ۶تومن دوتا پفک گرفتم ۸تومن ۱۲تومن هم کرایه دادم اینا همش از جیب خودم نمیدونم چرا دهقان فداکار میشم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
آریانا جونم خوبی؟؟؟؟ درچه حالی دختر؟؟ کم میبینمت توسایت🤗🤗🤗🤗

سلام عشقم قربونت شکررر تو خوبی ؟

دوقلوهای قشنگ من خوبن ؟؟؟ 😍😍😍

هستم که عزیزم 😁 تو تاپیک خودمونم هستم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
اول اینکه قید هر روز برنج خورش خوردن رو زدم. دو روز گیاهی مثل دال عدس.عدسی. کشک بادمجون. ابگوشت با ق ...

منم از آخر وقت تره بار تو حراجی خرید میکنم وافعا بهم کمک کرده.

سیب زمینی پیاز بادمجون کدو هویج 4تا خربزه و 4تا طالبی تقریبا میشه 30تومن.واس 10روزم هم کافیه

عزیزم حالا تو این وضعیت پس انداز واجب نیست ... بعدم وقتی میگی برنج و خیلی چیزا دارین چی میمونه دیگه ...

یک کیلو گوشت کم نیست واسه یه ماه؟؟؟ 😢هم چرخی هم خورشتی ... نمیدونم والا