2737
2739
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 158 پست

اون چیزا که واجبه بگیر بقیه روبذارحتما بانک وگرنه تموم میشه حتی پنجاه تومن که شده بذاربانک

شدیدا صرفه جویی کن بااین پول تااخرماه وغرغر نکن

همسرت بهت داده که بدونی واقعا گرونیه وچقدر پول داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس اندازو بیحیال دیگه دوتومان خیلی حقوق کمیه عزیزم با قسطوکرایه خونه جه توقعی داشتی ازش الان بده دستش پولو 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731

میتونی پس انداز کنی ولی خیلی کم .  منم شوهرم از این ماه حقوقشو کم کردن خدا لعنتشون کنه از سفره مردم میخورن . ولی باید کم تر بخوری و بپوشی دیگ ... هرروز نفرین میکنم باعث و بانی این چیزارو خدا ازشون نگذره فقط

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

اسی جان من بزار برات بگم که شرایطم عین شماست و شاید بدتر.‌چون دوتا بچه دارم که امسال پیش میرن😁 فاتحم خوندست. الان برات میگم چطور میرسونم تااخره ماه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بابا خانوما شمام جا اینکه بهش امیدواری بدید بدتر تو دلشو خالی میکنید ک 

ینی چی ک نمیشه با 600 تومن پس انداز کرد؟ حداقل تایپ نکنید این چیزارو یکم بنده خدارو امید وار کنید . فازتون چیه واقعا بابا شما پولدار شما لاکچری اه 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2740

من بیشتر خرج حونه دستمه

اوایل که افسردگی گرفته بودم و همش خودمو مبخوردم از بس همه چی گرونه

ولی الان واسم طبیعی شده

واسه دخترمم ازین پوشکای قابل شست و شو خریدم

۴ تا خریدم ۱۲۰ اینا شد

کلا همونارو میذارم مگر اینکه بیرون بریم

من الان چند ساله خرجی خونه دستمه.خیلی راضیترم.قبلا که دست شوهرم بود وسط ماه هیچی نمیموند الان حداقل تا اخر ماه میکشونمش

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

هیچی نخر بذار کنار

پونصد و بزار ی جا اصلا دست نزن ،انگار نداری....

صد هم واسه مبادا....

خوراک ک داری و بی خیال بقیه تا ماه بعد رو این پول بذاری بیشتر شه

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
بابا خانوما شمام جا اینکه بهش امیدواری بدید بدتر تو دلشو خالی میکنید ک  ینی چی ک نمیشه با 600 ...

عزیزم تو این دوره زمونه با ۶۰۰ تومن از اول ماه تا اخر ماه نمیشه رسوند این یه واقعیته نه لاکچری بودن شما بهتره یکم تو جامعه بگردین ت بفهمین 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706