2737
2734
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

2011 بازدید | 158 پست

هرجورحساب میکنم بازم نمیشه..طفلیوانقدازیتش کردم حالامیگه همه پولادست خودت این ماه..خودت مدیریت کن..تازه قسطاروداده..کرایه خونه رم داده..600تومن مونده حالاموندم چیکارکنم..خیلی گرونیه.هرچی حساب میکنم نمیتونم پس اندازکنم

کسی میتونه کمکم کنه

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

نکن منم همین کارو کردم الان پشیمونم اخه ۶۰۰ تومن چیه اخرش هرکار کنی میگه خودت کردی

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با ششصد هیچ کمکی نمیشه کرد، 😐😐😐😐شغل شوهرتون چیه؟؟ 

نگو که خودت خانه داری؟؟ 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

سعی کن ب گردن نگیری منم ی بار گفتم من خوب میتونم پس انداز کنم شوهرم گفت یک ماه مدیریت خونه باتو وسط ماه کم آوردم 

مدیریت خود آقایون بهتره 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706