2733
2739
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 158 پست
من تو جامعه هستم . ولی منم دارم با 600 تومن زندگیمو میچرخونم تا اخر ماهم میرسه دروغی ام ندارم بگم .. ...

میشه خرجتونو بگین و اینکه بچه پوشک ی. دارین یانه کلا خرج یه ماهتونو بگو

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
من دو تا بچه دارم پوشک کثیف بچه را زوری وقت میکنم جمع کنم و به کارای خونه و لباس شستن برسم مچ دستمم ...

دقیقا من اوایل بچم بدنیا اومد سه ماه کهنه گذاشتم بعد بچم مریض شد بستری شد .اسهال هم شد هر دقیقه ای یکی عوص میکردم .اومدم خونه به شوهرم گفتم هر چی کهنه کردم پول پوشکش رو همه اش رو یه جا تو بیمارستان خرج کردیم دیگه عمرا کهنه کنم😐 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام از این ببعد خودم مدیریت کنم همسرم ولخرجه

گوشت و برنج و روغن و رب و همه چی داریم فقط باید میوه و سبزیجات و اینا رو بگیرم

چقد بگیرم هر ماه بنظرتون؟

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2728
هیچی هم نخره .نون وپیاز وسیب زمینی رو باید بخره

میگه خوراک هست

اونارو هم ک هروز نمیخاد بگیره.

دیگه وقتی نداریم، باید کمتر مصرف کنیم...

تازه بچه هم داره ولی پس انداز نداره....ک یکم ریسکیه ....

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

اول اینکه قید هر روز برنج خورش خوردن رو زدم. دو روز گیاهی مثل دال عدس.عدسی. کشک بادمجون. ابگوشت با قلم، تخم مرغ سیب زمینی، نرگسی، اش و....

غذاهلی گوشتی مثل قیمه و قرمه رو هرسری با۵تکه گوشت ریز درست میکنم.فقط برای بچه هام گوشت میزارم درواقع. برنج رو مصرفشو کم کردم.‌کنارغذا نون میزارم.

میوه و سبزی رو از تره بار و اخر شبی که حراج کردن میخرم.

میوه رو این فصل بیشتر هندوانه میگیریم که مناسبه. میوه های گرونو دونه ای و برای بچه ها میگیریم. خودمون کم میخوریم.

تنقلات از بیرون بشدتتتت محدود،، خودم توخونه باهزینه کم کیک و کمپوت و کلوچه و شربت و.. درست میکنم.

لبنیات رو فله ای میخرم ارزون تره  و سالم تر. شیر و پنیر‌

ماست ودوغ و رب رو خودم درست میکنم .

لباس رو از تولیدی ها و سالی دوسه دست برای بچه هام میگیرم. خودمون سالی دو دست از تولیدی ها.

غذا زیاد درست نمیکنم که بمونه بریزم بره.

لباسشویی رو تایم اوج مصرف نمیزنم. نصف شب ها میزنم که برق زیاد نیاد.

خودم صورتمو شمع میندازم. توماکروفر آب میکنم. سه ماه یکبار میرم ارایشگاه قشنگ تمیز میکنم صورتمو+،ابروهام. رنگو خودم میزارم توسرم. خخخ. برای شوهرمم میزارم تازه.

شوینده ها رو به کل با اب رقیق کردم ریختم تواسپره.‌مصرفشون کم شده. مثل حوهر نمک و وایتکس. استفادشونم راحت شده والا.

رستوران تعطیل. گاهی ساندویچی و بستنی فقط.

اگه باز یادم اومد میگم.

اهان،، لوازم التحریر بچه هاروهم رفتم از جایی گرفتم که مناسب میده و گرونفروش نیست. کیفشونم توی حراجی جنس درجه ۱ایرانی دونه ۴۰تومن گرفتم. بزرگ و پر زیپ😊

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ه هوس وقتی پولی نیس؟ مجبوریم خواهرم هوس نکنیم تا پس انداز داشته باشیم.با بچه بدون پس انداز ،خطرناک ...

همیشه ما ادم معمولیایم ک باید کمتر بخوریم . یارو تو باستی هیلز لواسان بهترین ویلارو داره کجا یادش میوفته پوشک بچه گرونه؟ شیر خشک گرونه؟ خدا لعنتشون کنه فقط همین . بقران مجید پنجشنبه هفته پیش بود ی خانوم سرشو کرده بود تو سطل اشعال دنبال غذا .... 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
ه هوس وقتی پولی نیس؟ مجبوریم خواهرم هوس نکنیم تا پس انداز داشته باشیم.با بچه بدون پس انداز ،خطرناک ...

نمیدونم طرز فکرا متفاوته من حاضر پس انداز نداسته باشم ولی چیزی ک بچم ازم در خاست میکنه رو بخرم یا حتی اون چیزی ک خودم هوس میکنم بخرم شایدم کار من اشنباه باسه البته من خرج خونه دستم نیس و نمیدونم چقد ماهیانه خرج میشع ولی از هیچی برا خودم و بچم نمیزنم نمیدونمم شوهرم پس انداز داره یانه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2740

من خودم اهل پس انداز نیستم زندگیمون یه مدل خاصیه که فقط اونا که شغل ازاد دارن میفهمن😂

ولی میتونی یه قلک بذاری اول ماه 100 تومنو بذاری تو قلک دیگه فکن 500 از حقوق واسه مخارج مونده باید رو اون ببندی 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

عزیزم حالا تو این وضعیت پس انداز واجب نیست ...

بعدم وقتی میگی برنج و خیلی چیزا دارین چی میمونه دیگه؟

۱۰۰ تومن بده پوشک 

۱۰۰ تومن گوشت 

۵۰ مرغ 

۱۰۰ تومنم روغن و شوینده و خورده ریزا ...

۱۰۰ تومنم سیب زمینی پیاز و میوه تا آخر ماه 

تازه ۱۵۰ هم میمونه 😁😁😁

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
درامد همسرت چقدره؟

كم نيست الحمدالله راضيم

چون خرج خانوادشم ميديم تحت فشار ميريم 

ولي در كل درامدش خوبه شكر

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
چطور میشه توضیح بدین

من 650 خرجیه خونممه.250هم پوشک.

هفته ای 50تومن خرید سبزیجات و سیب زمینی و اینا

200هم ماهی نگه میدارم هر 3ماه گوشت

همیشه هم همه چی تو خونم هست.

نمیگم سخت نیست.شدنیه

خیلی مهموندار نیستم.

عزیزم حالا تو این وضعیت پس انداز واجب نیست ... بعدن وقتی میگی برنج و خیلی چیزا دارین چی میمونه دیگه ...

آریانا جونم خوبی؟؟؟؟ درچه حالی دختر؟؟ کم میبینمت توسایت🤗🤗🤗🤗

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀