2737
2739
عنوان

شوهرم خرج خونه داده دستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 158 پست
هیچی نخر بذار کنار پونصد و بزار ی جا اصلا دست نزن ،انگار نداری.... صد هم واسه مبادا.... خوراک ک د ...

نون میوه سبزیجات بعضی وقتا هوس نوشابه ایی چیزی میکنی لبنیات خوراکی برا بچه ها ینا چی پس؟

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
هیچی نخر بذار کنار پونصد و بزار ی جا اصلا دست نزن ،انگار نداری.... صد هم واسه مبادا.... خوراک ک د ...

هیچی هم نخره .نون وپیاز وسیب زمینی رو باید بخره

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو این دوره زمونه با ۶۰۰ تومن از اول ماه تا اخر ماه نمیشه رسوند این یه واقعیته نه لاکچری بودن ...

من تو جامعه هستم . ولی منم دارم با 600 تومن زندگیمو میچرخونم تا اخر ماهم میرسه دروغی ام ندارم بگم ... خودمم خانه دارم . قرار نیست تو دل بنده خدارو خالی کنیم قراره بهش راهکار بدیم چ کار کنه چ کار نکنه والا با حرفا شمهها منم استرس گرفتم این بنده خدا ک حق داره 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
2731
اخه پول اب و شوینده و وقت خودش که بیشتر پوشک میشه

من دو تا بچه دارم پوشک کثیف بچه را زوری وقت میکنم جمع کنم و به کارای خونه و لباس شستن برسم مچ دستمم درد میکنه از این طرف بخام صرفه جویی کنم بابت پوشک از اون طرف باید بدم به دکتر

عزیزم تو این دوره زمونه با ۶۰۰ تومن از اول ماه تا اخر ماه نمیشه رسوند این یه واقعیته نه لاکچری بودن ...

به سختی میشه ماه رو گذروند ولی دیگه پس انداز نمیشه کرد

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2740

چه فرقی میکنه دست شما باشه یا همسرتون. الان ۶۰۰ تومن دارین اول واجبا که مربوط به بچه میشه رو بخر . میوه هم هندونه و طالبی بگیر . ماست و نون بقیه چیزا هم که گفتی تو خونه هست

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من خودم شخصا ۶۵۰از شوهرم ماهیانه دریافت میکنم ۴۰۰قسط قرعه کشی  میدم میمونده ۲۵۰اصلا نمیدونم چجوری خرج میشه تا اخر ماه نمیرسونه تازه من اصلا خرجی خونه و پول لباس نمیدم فقط خرج بیرون و کرایه تاکسی خودمه گاهی برا بچه لباس هم میخرم ولی لباس تو خوپه ایی ک ارزون باشه 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
وای چرا عزیزم کارمندن یا شغلای شرکتهای صنعتی

کارمند دولتم هست ... نمیدونم والا با این همه قسط و قرض از حقوق شوهرمم کم کردن ... ی خانوم جلو اداره شون خودشو اتیش زده بود ... واسه اینک کم شده حقوقش ... 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
من دو تا بچه دارم پوشک کثیف بچه را زوری وقت میکنم جمع کنم و به کارای خونه و لباس شستن برسم مچ دستمم ...

آره بخدا.من کهنه کردم دخترم حساسیت گرفت هم جفتمون عذاب کشیدیم هم پول به دکتر دادیم.خیلی هم بهداشت رو رعایت کردم تا هم کهنش رو یه لار کثیف میکرد فوری عوضش میکردم

نون میوه سبزیجات بعضی وقتا هوس نوشابه ایی چیزی میکنی لبنیات خوراکی برا بچه ها ینا چی پس؟

ه

هوس وقتی پولی نیس؟

مجبوریم خواهرم هوس نکنیم تا پس انداز داشته باشیم.با بچه بدون پس انداز ،خطرناکه

نون اره ...ولی میوه ک هر روز نمیخان بخرن....

یکم کمتر بخوریم ،ک بقیه بیشتر بخورن البته!!!!!!

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
2706