2752
2734
عنوان

ویژگی بد همسرتون چیه؟!💙😗

| مشاهده متن کامل بحث + 2000 بازدید | 100 پست
همه اخلاقاش رو دوست دارم و اخلاق بدی نداره که منو اذیت کنه، البته این فقط نظر من نیست همه اطرافیان ا ...

دعا کنید شوهر منم خوب بشه یه خصوصیت خوب نداره

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان یه نیم نگاه و لایک شما  خیلی به من کمک میکنه 

من تازه پیج عکاسی زدم

میشه پست هام رو لایک کنید ازتون خواهش میکنم

لطف میکنید واقعا

من تو سن باالا شروع کردم کارمو به حمایتتون نیاز دارم

همیشه اینجا وقتی کسی التماس دعا داره کلی لایکش میکنن🥲

کاشششش اینطوری بشه برا من هم🥲🙏

این پیجمه توی اینستگرام

@saqaran_photo

عکس خودم روی ایدیم هست کلاه و تیشرتم مشکین

کلا  ۵  تا عکس فعلا  دارم

2731
کاش برا منم اینجور بود 

چاق دوست داری؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
فهم نداره هدیه یا گل بگیره 

بعضی از آقایون اینطورین عزیزم 

بلد نیستن این کارا رو 

چن باری تو بخر براش 

و بگو گرفتم که توعم یاد بگیری 

کمک میکنه 🤍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
گفتی بهش که بره باشگاه؟

اره میگه وقت ندارم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
دعا کنید شوهر منم خوب بشه یه خصوصیت خوب نداره

انشاالله به راه راست هدایت بشه ❤

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

خوبیاش : خیلی جنتلمنه ، مهربون ، دست و دلباز ، خوشتیپ و خوش قیافه و جذاب ، تمیز و مرتب ، با شخصیت و خانواده دار ، پایه ، شوخ ، حمایتگر ، خیلی با درک و فهمه ، وضع مالی و شغلی عالی،به شدت نازکش  و ....

بدی ام الان یادم نمیاد باید فکر کنم

همه اخلاقاش رو دوست دارم و اخلاق بدی نداره که منو اذیت کنه، البته این فقط نظر من نیست همه اطرافیان ا ...

ایجانم 

خیلی خوشحال شدم 

ابدی عزیزم 🤩🤍😗

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706