2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید خیلی دقت کنی و خوش شانس باشی

چون خیلی خوب نیستن همه دوستای خونوادگی

تو همین نی نی سایت فهمیدم🤕

یامزاحم زندگیت میشن و بی درکن

یا خانومه کرمکی از آب درمیاد جلو شوهرت 

یا میرین باهم بیرون همش تو باید بشوری بپزی و...

یا میخوای استراحت کنی آوار میشن سرت

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

خب دور و برتون بگردید ببینید چه آدمی مناسب رفت و آمد باهاتون هست 

خوش مشرب باشه 

بد دل و خسیس نباشه 

سن بچه هاتون به هم بخوره 

چشم پاک باشن 

از لحاظ اقتصادی تقریبا تو یک سطح باشید 

خلاصه از بودن کنارشون لذت ببرید 

بعد میتونی شروع کننده رابطه باشید 

یک شب شام دعوتشون کنید و اگه از هم دیگه خوشتون اومد خواه ناخواه اونا هم متقابل یک شب شام دعوتتون میکنن و شما دیگه از این به بعد تصمیم می‌گیرید که این رفت و آمد ادامه دار باشه یا نه 

باید خیلی دقت کنی و خوش شانس باشی چون خیلی خوب نیستن همه دوستای خونوادگی تو همین نی نی سایت فهمیدم ...

یک اکیپ داشتیم ، خیلی خوب بود ، ولی خوب یک دفعه یکی از دوستانمون تصمیم گرفت مارو خراب کنه و مارو از اکیپ انداخت بیرون

2740

ببین من حقیقتاً توی دانشگاه ۴ تا دوست خیلی خوب پیدا کردم که با هم رفت و آمد خانوادگی داریم سه تاشون بچه دارن منو یکی دیگه‌ام که بچه نداریم خیلی خوش می‌گذره خیلی آدمای خوبی آن ولی من اینا رو تقریباً توی هشت نه سال شناختم که الان باهاشون رفت و آمد دارم مسافرت میرم دعوتشون می‌کنم خونم من میرم خونه اونا به نظر من قبل از اینکه بخوای با یه نفر دوست بشی رفت و آمد بکنی باید حداقل یکی دو سال وقت بذاری بشناسی اون طرفو

به نام خدا  هرگز دوست را وارد خانواده نکنید حتی بهتریناش شیرازه زندگیتو از هم میپاچه

همه مثل هم نیستن 

ما همه جوره اش را تجربه کردیم 

خداییش راه دادن بعضیا به حریم خانواده اشتباه محضه ولی با بعضیا هم خیلی خوش میگذره  

ما خودمون با دوتا از دوستای شوهرم که از مدرسه باهش دوست بودن رفت و آمد خانوادگی داریم .الان نزدیک ۱۵ساله خداروشکر خوبیم .میشینیم دور هم بازی می کنیم و می‌خندیم .خیلی خوبه .باهم مسافرت میریم .

تو این چندین سال باهم دعوا هم کردیم ،ولی باز دوباره آشتی کردیم 

ببین من حقیقتاً توی دانشگاه ۴ تا دوست خیلی خوب پیدا کردم که با هم رفت و آمد خانوادگی داریم سه تاشون ...

واقعا حرفاتون درسته ، شناخت آدما زمان بره ، خودمونم دوستی نداریم ، فامیل هم که یک نفر هست ولی تو عقده و امکان رفت و آمد نیست 

واقعا از این زندگی یکنواخت خسته شدم 😅

یه بنده خدا مشهدی دیگه همین تاپیک زده بود.  همونجا دوست پیدا. کرد🤣🤣🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
همه مثل هم نیستن  ما همه جوره اش را تجربه کردیم  خداییش راه دادن بعضیا به حریم خانواده ا ...

هرکس نظری داره عزیزم 

نظر منم این بود هرکیو دیدم اینکارو کرده دیر یا زود پشیمون شده حتی با اون دوستای امام زاده که به سرشون قسم میخورده

2706