2733
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125724 بازدید | 944 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خرم بر میدارم تموم در هارو رو قفل میکنم باور کن ساعتها تنهان یه خونه درندشت پشه هم پر نمیزنه همیش ...

آیه الکرسی بخون وقتی تنهایی نترس 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
2731
خخخخ تازه لختم بودم اومدم تو راهرو یهو باد زد در بست اولش دو دستی زدم تو سر خودم یهو با پا لگ زدم در ...

فقط اون لحظه فكر كردن ب امنيتت😂😂😂😂

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
منم چند روز پیش شوهرم رفت سرکار بیدارشدم بدخترم شیر دادم اومدم بخوابم صدای بستن محکم درآمد  به ...

ای کاش  شوهرت بهش یه پولی میداد    واسه این کار حوبش تا تشویق بشه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
چیزی هم بردن؟ اکیپی خیلی ترسناکه من فکر میکنم خانومای دزد خیلی بی رحمتر از مردان

اگر چهره شون رو می دیدی باورت نمیشد اینا دزدن من اولش فکر کردم دوستای کلاس قران مامانم هستن به خدا

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
خب استارتر اشتباه کرده بیشتر مشکوکش کرده اسم شوهرشو صدا زده گفته فلانی تویی؟؟ اونم مطمن شده زن تو خو ...

دزدم دزدای قدیم ی صدا میشنیدن در میرفتن

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 

من یه روز داشتم با مامانم از بیرون میومدم،توی راه با مامانم بحثم شد من به صورت قهر جلوتر از مامانم راه افتادم به سمت خونه ،و اشتباهی رفتم خونه بقلی پسرش تو حیاط بود انقد اعصابم خورد بود نفهمیدم رفتم بالا سر سفرشون یهو نگام افتاد به خانمه با تاپ و دامن نشسته بود ،مامانمم هی پایین درشون صدام میکرد اشتباهی رفتی ،ابروم رفت🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂از فرداش پسرش.ن می‌گفت خونتون اینه 

بازمیشه به سختی بازمیشه ولی باز میشه باسروصدا یه بار رو در بود تعجب کردم شوهرم باز کرد

آره باز ميشه ولي با سروصداي وحشتانك

يبارم پسرم مونده بود خونه در بسته شد كليد از داخل رو در منم پشت در بچه هم يكساله

با هزار بدبختي باز شد

منظورم اينه كه با سرو صدا باز ميشه ميفهمي

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤

حالامن به چی بگم باور تون نشه کیلید در که خوبه همسرم من دوتا از همکاراش پراید دارن بعد این سویچ یکیشون رو میگیره بره بیرون چون دزد گیر نداشته باز میکن میره یه دو ساعت بعد میاد میبینه همه جمع شدن که دزدی شده نگو همسر من پراید اونوی همکارو برداشته یعنی ببین انقد داغون این ماشین که یه کلید به دوتا پراید میخوره یعنی تاچند روز ماهنگ بودیم

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2706