2752
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125741 بازدید | 944 پست

دقیقا منم هر کی در بزنه باز نمیکنم 

یه پیرمرده هست چهارشنبه به چهارشنبه برای نظافت ساختمون میاد 

ساختمون آب نداره و میاد از واحد ها آب میگیره ولی یه جوریه ازش بدم‌میاد همه رو تحت نظر میگیره و هیز به نظر میرسه 

خلاصه یه بار اومد شوهرم خونه بود بهش آب داد از هفته های بعد هم هی میومد پشت در به در زدن منم درو باز نمیکردم با اینکه صدای تلویزیون میشنید یا صدای جارو برقی 

حالا هر هفته میاد در میزنه نمیدونم چکار کنم میخوام از پشت در باهاش دعوا کنم بگم چرا وقتی درو باز نمیکنم هی در میزنی و اصرار میکنی😤

اللان دست خونی از زیر تخت میاد پاتو میکشه اخه اونا عاشق دخترای خوشگل بور مورن😂

خدادنکشدت قصدداری سکتم بدی؟؟ 😑😭😭😭😲😲😲😲😲😲😝😝😝

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

انشالله که همینطوره چون سرشب که تو ساختمون رفت و امده ادم نمیره دزدی ولی من تا یکساعت کلا رو ویبره ب ...

ن کلا بحث ماورا ک نیس چون اونا متکی ب زمان و مکان نیستن و جسم ندارن ک بتونن همچین کاری کنن

ولی راجب انسان بودنش مطمعنیم ک اونم قطعا اشتباه اومده

ولی کلا اینطور مواقع حسابی اعتماد ب نفستو حفظ کن و محکم باش و ی سلاح اماده پشت در داشته باش ک خداااای نکرده در صورت نیاز استفاده کنی مث ی چاقو

اگر دزدم باشه از ادم محکم و قوی و اماده میترسه

یه بار خونه فامیلیمون دزد اومده بود  خانمش وقتی میبینه دزد اومده توحیاط اسم شوهرشو صدامیزنه د ...

وای چیکارش کردن؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
استارتر من پارسال خونه مامانم بودم همسایه طبقه بالایی مامانم در رو با کلید باز کرد اومد تو ماهم وسط ...

😂😂😂😂😂😂😂

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
چه کنم😪مجبورم شوهرم همشه سر کاره تازه بارداربودم

آفرین خوشم اومد ان شاالله ک دیگه هیچ وقت برات پیش نیاد

من ک اسم دزد بیاد تو خودم جیش میکنم اصن انقد ترسوام ک حد نداره 

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات
خانمایی که تنهان مراقب باشن من ۲۴ساعتی که شوهرم نیست تو روزم آیفون بزنن اصلا برنمیدارم البته کارم شا ...

کار خوبی میکنی منم هیچوقت درو رو غیر اعضای خونه باز نمیکنم حتی شاید اگه کار داشته باشه چون من اکثر مواقع تنهام 

اسی بترکی الان شوهرم با کلید درو داشت باز میکرد اول جیغ کشیدم بعد گفتم تویی گفت مرض این وقت شب پس می ...

من که الان حساس شدم اومد خونه بعد برق کهاومد دوبارهذرفت نون بگیره کلید انداخت میدونستم خودشه اما اون صحنه بد جلو چشمم بود ترسیدم کلا تا یه مدت فکرکنم ترس دارم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
 خدادنکشدت قصدداری سکتم بدی؟؟ 😑😭😭😭😲😲😲😲😲😲😝😝😝

نه نترس فقط میخواد بهت یاد بده چحوری یه قل دو قل بازی کنی بعدم دست خونی میره خونه بغلی به اوت یه قل دو قل یاد بده😆

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
آره یدونش ماداریم تازه کفشامونم جلودره تازه برق هم نرفته روز روشن میاد کلید میندازه در پیره البته

پیش میاد خوووو دم اسباب کشی مون شوهرم بسکه خسته بوداشتباهی کلید انداخته به در همسایه خونه ها همه یه مدله دیگه یه پیزن تنها تو خونه بود چقدر ترسیده بود بنده خدا سرو صدا راه انداخت بعدش اومد کلی عذر خواهی کرد خدایش بیامرزاد چن روز پیش فوت شد البته اسی هول نکنی از ترس نمردا 😁جریان برای دوسال پیش بود

عجب دزد سمجی بوده اسم شوهرتو صدا کردی تازه باز کلیدشو عوض کرده تا شاه کلیدو تو تاریکی پیدا کنه🤔

خب استارتر اشتباه کرده بیشتر مشکوکش کرده اسم شوهرشو صدا زده گفته فلانی تویی؟؟ اونم مطمن شده زن تو خونه تنهاست دیگه

وقتی یکی شغلش شیفتیه کاریش نمیشه کرد شغلش اون روندو داره وقتیم که آدم ازخانودش دورباشه دیگه بدتره

همسرتون نظامیه؟؟؟

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2706