2733
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125741 بازدید | 944 پست
نه نترس فقط میخواد بهت یاد بده چحوری یه قل دو قل بازی کنی بعدم دست خونی میره خونه بغلی به اوت یه قل ...

😥😣😣😣😣😣😣دیفووووونه ایییی

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

من تازه عروس بودم یعنی چندماهی می شد عروسی کرده بودم یروز دیدم یکی داره پشت در سعی میکنه باکلید دررو باز کنه منم کوچکترین صدای درنیاوردم اولش گفتم شاید شوهرمه زود اومده چون شبش قراربود مامان باباش بیادخونمون ولی مطمئن نبودم چون همیشه قبلش زنگ میزد هرچی نیاز داشتم میخرید،خلاصه دیدم همینجوری داره با در ور میره یهو با عصبانیت داد زدم کیه مرده که انگار یهو ترسید سریع پرسید آقاتون هستش؟گفتم نخیر امرتون گفت هیچی بعدا مزاحمتون میشم،حالا جریان چی بود

همسایه ای بالای ما تو پارکینگ بوده که خانمش صداش میزنه اونم درماشینش باز دسته کلیدشم تو ماشین جا میمونه تا میره بالا ببینه خانمش چیکارش داره همسایه پایینی دسته کلیدشو ورمیداره اونم همون موقع میخواستن برن بیرون،از قضا این همسایه پایینی و دزد خونه ای مارو با خونه ای اونا اشتباه گرفته بوده،چون پلاکا جا بجا بود جالبیش اینجاست پلیسم اول در خونه ما اومد که خونه ای شما دزدی شده که منم گفتم نه،بعد چند روز همسایه دزده رو گرفتن و با مشت و لگدو اسپری فلفل و دست بند بردنش چون رفته خونه ای اون بنده خدارو خالی کرده بود طلاهاشو برده بود

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چیکار کردی

مامانم اینا از خونه رفتن بیرون بلافاصله بعدش زنگ زدن من از پشت آیفون دیدم یه خانم چادری هست یه ماشینم پشت سرش پارک بود گفتم حتما دوستای هم جلسه ای مامان هستن نذری آوردن ولشون کن حوصلشون ندارم درو باز نکردم رفتن پنج دقیقه بعد دوباره اومد در زد باز درو باز نکردم دیدم یه مرد با یه زن دیگه هم پیاده شدن انگار خل و چلا همین طور داشتم نگاه می کردم ببینم چکار می کنن مشکوک شده بود اما فکر نمی کردم زود بیان خونه یک لحظه دیدم خانمه چادرشو گرفت جلو آیفون مرده یکی دو بار رفت عقب محکم زد تو در کوچه اونجا دیگه هول شدم فرار کردم تو حیاطمون خونه مامانم اینا در به پارکینگه، از وقتی که زدن توی در شاید بیست ثانیه طول نکشید که زبونه درو بر عکس کردن اومدن داخل ولی بخت با من یار بود تو حیاطمون نردبوم داشتیم رفتم بالا جیغ می زدم و همسایمون صدا کردم اگرم نبود از رو دیوار می پریدم تو خونشون ، صدای منو شنیده بودن متوجه شده بودن کسی تو خونه هست همسایمون دوید تو کوچه فقط یک لحظه صدای تیک آف ماشین شنیدم به سرعت رفتن وقتی برگشتم تو خونه دیدم در هال هم بازه با چه سرعتی اومده بودن داخل اون وقت که داشتم از پشت آیفون نگاه می کردم اصلا نترسیدم آخه فکر نمی کردم تو چند ثانیه این اتفاقا بیفته ولی وقتی برگشتم تو خونه داشتم از ترس می مردم همه همسایه هامون اومدن تو کوچه

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
من که الان حساس شدم اومد خونه بعد برق کهاومد دوبارهذرفت نون بگیره کلید انداخت میدونستم خودشه اما اون ...

اسی خدا بدادت برسه توروخدا اکاردن بذارید قفلارو عوض کنید یکاری کنید بازم ممکنه پیش بیادا

گناه ادم ظلم پذیر بیشتر از ادمه ظالمه
بازمیشه به سختی بازمیشه ولی باز میشه باسروصدا یه بار رو در بود تعجب کردم شوهرم باز کرد

یبار در قفل شد کلید ساز آوردیم گفت توی آپارتمان ها طبقات اول و دوم راحت دزد از بالکن میاد تو و در مورد درهای ضد سرقت گفت همرو با کارت باز میکنن یا ورقه های رادیو لوژی . همیشه دراتونو قفل کنید.  خلاصه پیگیری جدی کن . خداروشکر درو تو تاریکی باز نکردی به هوای اینکه شوهرت باشه. من یبار روبروی در داشتم به پسرم شام میدادم در زدن دخترم فکر کرد باباشه البته منم گفتم دروباز کن باباس چون دقیقا همون ساعتی که شوهرم در میزنه بود خلاصه در هال چهارطاق باز شد و سر و چاک سینه ی بنده  که دو دولا هم شده بودم توسط مرد طبقه پایینی مون که نذری آورده بود دیده شد و من اون لحظه رو هیچ وقت فراموش نمیکنم که چجوری فنا شدم و هرگز به شوهرم نگفتم چون اعدامم میکرد اخه همیشه میگه بگو کیه بعد درو باز کن

چندشب پیشم شوهرم نبود یکساعت برق رفت سعی کردم نترسم مرثیه گذاشتم بهم حس خوب بده نترسیدم چون از جن می ...

منم شرایط تو رو دارم

اصلا نترس

خیلیا هستن مث ما دارن زندگی میکنن 

تازه من اینجا هیشکیو ندارم هیشکیو

شبا هم تنهام

بعضی از خانوما شوهراشون یک هفته سرکارن یک هفته خونه

وقتی شوهرت میره بیرون در و از داخل قفل کن

هرموقع هم احساس خطر کردی سریع زنگ بزن ۱۱۰ 

ولی اون اتفاق مطمنم که عمدی نبوده چون میگی برق رفته و احتمال اینکه همسایتون اشتباه کرده باشه زیاده

چون اگه دزد باشه ک نمیدونسته کی برق میره ک بخاد خودشو هماهنگ کنه

افکارتو اینجوری مشوش نکن شجاع باش هیچ اتفاقی برات نمیوفته

منم عین توام هرموقع خواستی بترسی یاد من و هزاران زن دیگه بیوفت که شرایط زندگیشون مث توه❤️

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
منم توخونه قبلیمون یبار تنهابودم تا۱۲شب شوهرم نبود منو پسرم بودیم ک اون موقع۱۳ماهش بود دیدم انگاریکی ...

واای از ترس لرزیدم 😢

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
باور میکنم عزیزم ولی خیلی وحشتناکه من باشم سکته میکنم

اون موقع من خیلی اعصابم قوی بود انگار تو یه عالم دیگه بودم اولش اصلا نترسیدم ولی بعد که دیدم توی خونه هم اومدن وحشت کردم حتی الانم که یادم افتاده ترسیدم

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

عزیزم نترس حتما همسایه بوده اشتباه کرده تو هم داد زدی ترسیده صداش در نیومده

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
مامانم اینا از خونه رفتن بیرون بلافاصله بعدش زنگ زدن من از پشت آیفون دیدم یه خانم چادری هست یه ماشین ...

وای ما خونمون ویلاییه ترسیدم اکثرا هم‌تنهام فکر میکردم اگر بیان زنگ میزنم خواهرم برسه بهم‌وای  چقدر تند اومدن تو😖😯😥

من چقدر خرم تازه درارو همه رو قفل میکردم دیگه راه فرار نداشتم اصلا🤐😮

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706