2752
2734
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125741 بازدید | 944 پست
درهای خونه رو همیشه از داخل قفل کنید.کلیدو روش بزارید اصلا نیازی به کلید نیست خیلی راحت درها با کارت ...

از ما كارت و رمز باهم هست يعنى ميشه باز شه؟؟😰

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢

استارتر جان شاید واقعا اشتباه اومده طبقه رو 

بر خود من پیش اومده، ی بار حواسم نبود ب جای خونه خودمون رفتم ی طبقه پایین‌تر، خیلی یا اعتماد بنفس زنگم زدم، بعد دیدم ی خانوم در باز کرد هنگ کرده بودم ک این خانوم کیه تو خونه من اونم با تعجب منو نگاه می‌کرد تازه فهمیدم ک چی شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استاتر اصلا به همسایه نگو این اتفاق برامن افتاده وکار همسایه بود.من ودخترم خونه بودیم نزدیک ۸صب تاشوهر رفت سرکار اقا دزده اومد منم فک کزدم همسرم گوشیشو جا گذاشته وداره با در ورمیره تابازش کنه نگو دزد بود اخر پنج مین گذشت دید نمیتونه واکنه لگد میزد منم ازخواب پاشدم گفتم کیه جواب نداد داد زدم کیه گفت هیس هیچی نگو سروصدا نکن من سکته کردم اومدم زنگ بزنم شوارم گوشیم شا ر ژ نداشت بعد الکی وانمود کردم دارم با ۱۱۰ صحبت میکنم ادرس میدم بازم نرفت دیگه شا ر ژ گرفتم زنگ زدم برادر شوهرم کوچه بغلیمونه اونکه اومد این دویید رفت توخونش نفهمیدم کدوم واحده دوربین گذاشتم نتونستم بفهمم بازم دیگه ازاونجا رفتیم براما دزد ناموس بود

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

مامانم میگه  وقتز ماها کوچیک بودیم دزد اومد خونمون بابام  نبود خونه...بعد الکی گفتم حسن حسن  پاشو ببین کی بیرونه  ...دزده  هم فرار کرد

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

منم چند روز پیش شوهرم رفت سرکار بیدارشدم بدخترم شیر دادم اومدم بخوابم صدای بستن محکم درآمد 

به شوهرم گفتم جزا رفتی دوباره برگشتی ؟کفت نه نیومدم گفتم بخدا گفت توهم زدی 

فردای اقای پاکبان جلوشو گرفته بود کفته بود تو رفتی من هر جی موندم گفتم الان یه نفر دیگه میاد از خونتون بیرون ولی نیومد درتونو محکم بستم تا کسی نره تو خونه  

خدا بیاموزه امواتسو نیومده سراغم

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
در کوچه و در هال رو من قفل نکرده بودم کلیدم تو اتاق بود حالا اتاق ما چسبیده به در پارکینگ اصلا فرصت ...

من خرم بر میدارم تموم در هارو رو قفل میکنم باور کن ساعتها تنهان یه خونه درندشت پشه هم پر نمیزنه همیشه میگفتم دزد بیا زنگ میزنم ابجیم‌بیاد بهم‌برسه وای اصن دیگه میترسم از تنهایب😥

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
من که الان حساس شدم اومد خونه بعد برق کهاومد دوبارهذرفت نون بگیره کلید انداخت میدونستم خودشه اما اون ...

کیبود بالخره فهمیدین

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
به شوهرت بگو وقتی تو خونه هستی تا یه مدت تا از سرت بیفته کلید نندازه زنگ بزنه درو براش باز کن یا بزن ...

کلا میگم هیچوقت دیگه کلید نندازه زنگو بزنه 😖

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اینو که اون بالا نوشتی. بقیش..؟

منم منتظربقیش بودم  

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
کیبود بالخره فهمیدین

نه عزیز اونجا نمیمونه که رفت نفهمیدیم کیه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2706