2733
2739
عنوان

من همونم که دیروز خودکشی کردم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 68 پست

ببخشید ولی امشب خودت بی اعصاب بودی انگار. بخاطر مادرت باید خودتو کنترل میکردی.بیشتر مادرتو کوچیک کردی پبش شوهرت که پاشده زدت

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
خداصبرت بده اخ چرا خودکشی حیف شمانیس خواهرمن من ب عنوان ی زن میگم هیچکس مهمترازجووونت وخودت نیست مگه ...

یه وقتایی دیگه طاقتت سر میرع😢

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیچاره مامانت☹

حداقل بخاطر مامانت تحمل میکردی چیزی نمیگفتی وقتی شما احترام نگه نمیداری جلوی مامانت شوهرتم به خودش احازه میده اون عکسالعمل و نشون میده 

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2731
بیچاره مامانت☹ حداقل بخاطر مامانت تحمل میکردی چیزی نمیگفتی وقتی شما احترام نگه نمیداری جلوی مامانت ...

بخدا خستم خیلی خسته اره کار منم بد بود ولی دیگه تا خرخره ظرفیتم پر شده

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

عزیزم کاش مراعات مامانتو میکردی بنده خدا مهمونه خونت تو ک با شوهرت دیروز اشنا نسدی ک اخلاقش برات تازگی داشته باشه میزاشتی مامانت بره بعد خودتو خالی میکردی بنده خدا مامانت معذب شده حتمافکر میکنه بخاطر اون دعوا کردین

2738
یه وقتایی دیگه طاقتت سر میرع😢

نکن خواهر؛دوستم۳سال بایه مردزندگی میکرد بعدفهمیدمرد زن ودوبچه داره ازدیروز مرده نامردی کردوولش کرد ازدیروزپیشم کارش خنده اس درسته تودلش غم بزرگه ویواشکی گریه میکنه ولی میگه دندون لق بایدکتده میشدچ الان چ چندسال دیگ دوستم ۲۲ اون اقاچندماه دیگ ۳۶میشه ما زنها خیلی مظلومیم بخدا

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
بخدا خستم خیلی خسته اره کار منم بد بود ولی دیگه تا خرخره ظرفیتم پر شده

میفهممت☹عزیزم💔

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔

عزیزم داری میگی مامانت تازه عمل کرده پس چرا جلوش با شوهرت دعواکردی...خوتونو کنترل میکردین وقتی تنهامیشدین بعدباهم حرف میزدین...گناه داره مادرت الان هزارجور فکرپیش خودش میکنه میگه شاید بخاطرمن دعواشون شده...درمورد بچه هم صبورتر باش درست میشه...خودکشی هم  راه حل خوبی نیست گناه کبیره است..سعی کن خوش باشی حتی با کمترین چیزها..

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
2706