2733
2739
عنوان

من همونم که دیروز خودکشی کردم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 68 پست
عزیزم من ماهی دویست میگیرم هزینه کلاسم رخت و لباسم تا شامپو صابون ژیلت هرچی با خودمه فقط خوراکی واسه ...

کجا زندگی میکنی که همه چی انقدر ارزونه که با دویست تومن اینهمه کار میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماشالله بهتون چه  صبری دارین شما..واقعا قوی هستید با این شرایط

من اونقدراکه میگین قوی نیستم ولی به نظر من اینا مشکل نیس اینا قسمتی از سختی های زندگیه اسمش تنوره پختت میکنه چرا گاهی عصبی میشم ولی قبول کردم اینا رو نمیگم مشکل من همیشه از خداوند سلامتی خودم بچم و همسرم رو خاستم سعی میکنم حرص مال و جمال دنیا رو نخورم انشالله هم از این به بعد هم همینطور باشم خانوم ها هیچی از جونتون مهمتر نیس بعدش خانوادتون یک لحظه فکر کنین مردا اخم خیالشون نیس مرد که مرد بهتر زن جدید 

اون که باباشه به بکش غذا نمیده فکر کردی زن غربیه برا بچه تو مادری میکنه فکر کردی چی به روزه مادر میاد استار تر عزیز بیشتر به رفتارت فکر کن جلو مامانت نه شوهرت رو خراب کن نه اونو بیشتر از این معذب کن 

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

منم تویهرشهر غریب مادرهم ندارم وشوهرم هم شغلش طوریه که بیشتر وقتها تویه خونه هست ومن سه تا بچه دارم وبچه چهارمم باردارم ولی دریغ از یه کمک....حتی کارهای خودشو من انجام میدم باورت میشه ماشینشم من میشورم چون اگه نشورم اینقد گند میگیره که مجبور میشم غذا دادن به بچه که نگو تاحالا حتیریکبار نکرده چون حوصلهرنداره کلن تنبل ولی من دیگه توقعی ازشرندارم چون اگه بخام کاریو انجام بده مطمئتم هم انحام نمیشه هم دعوا میشه

سر بچه اولم باردار بودم ماشین لباسشوییم وصل نبود چون جا نداشتیم ومن لباسهارو با دست میشستم ماههای اخر اینقد شکمم بزرگ شده بود  بهش گفتم تولباسها رو بشور میگف باشه ولی اینقد نمیشست که دیگه لباسی واسه پوشیدن نمیموند بهش گفتم اصلن فقط لباسهای خودتو ولی هرگز انجام نمیداد ومن توی حمام مینشستم تشت رو روی پام میذاشتم وبا چه سختی یه عالمه لباس مانده رو میشستم 

واخرش هم به خاطر همین کیسه ابم زود پاره شد وزایمان افتضاحی داشتم ولی خوب صبوریرکردم ومیکنم 

وابنو فهمیدم اخلاقش اینه دیگه عوضم نمیشه که نمیشه کلن تنبله البته سه تا برادرشوهرایه دیگمم همینن وخواهرشوهرام هم تنبلن وماوعروسها ودامادهای این خانواده کلفت انها

اینارو گفتم که بدونی بسیاااری وضعشون از تو بدتره ومن نقاط مثبت همسر عزیزمو میبینم وبا این مسئله کنار اومدم والکی خون خودمو واونو کثیف نمیکنم

توهم تلاش کن اگه تونستی با خوبی ومهربونی ازش کاربکش وگرنه با دعوا نمی ارزه

مامان خداربیامرزمرهمیشه میگف تنتو خار کن خودتو عزیز....😉

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
کجا زندگی میکنی که همه چی انقدر ارزونه که با دویست تومن اینهمه کار میکنی 

ببین این ماه 200هزینه کلاسمه دادمم دیگه هیچی نمیخرم تا ماه بعد مثلا یک بسته ژیلت یک بار مصرف میخرم توش چهار تا سر داره ماهی یکی استفاده میکنم درواقع صد بار مصرف 😄بعد شامپو میخرم خیلی کم استفاده میکنم موهامم کوتاه نگه میدارم 

مثلا لباس چند ماهی یک بار میخرم  خیلی با صرفه جویی و مشقت خخخ ولی عادت کردم الان تازه خیلی خوشحالم 200شده کلاس تونستم برم صد تومن که بود خیلی سختم بود 

2740
منم تویهرشهر غریب مادرهم ندارم وشوهرم هم شغلش طوریه که بیشتر وقتها تویه خونه هست ومن سه تا بچه دارم ...

دقیقا موم ماشینشوهرمو میشستم گند میگرفت حالت بهم میخورد پول به کارواش هم نگیده مدلشه خسیسه تنبله ولی ویژگی های خوب هم زیاد داره چشام رو بستم رو چیزای تلخ شیرین شده