2737
2734
عنوان

من همونم که دیروز خودکشی کردم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 68 پست

ببین من حالم بهم میخوره از زنوشوهرایی ک جلو دیگران باهم بحث میکنن،مخصوصا جلو مادرت ک بیچاره مریضم هست خااانم چ خبرته؟؟؟

یکم صبروحوصلتو زیاد کن همون بچه ای ک داری ازش مینالی آرزوی هزاران نفرتو همین سایته یکم شاکر باش،خودت بد بارش آوردی الانم نمیتونی تحملش کنی 

خب همسرتونم خیلی داره سخت میگیره بهت ولی وقتی اون اینجوریه شما هیزم تو آتیشش ننداز

خودت ب بچت درست رسیدگی کن ک آبروت جلو مادرت نره اون بیچاره ام خجالت نکشه ازاینکه اومده پیشتون بیچاره فک میکنه سربارتون شده

سریع برو پیش ی مشاور و بچتم ببر اینجاکسی نمیتونه کاری برات بکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاش مراعات مامانتو میکردی بنده خدا مهمونه خونت تو ک با شوهرت دیروز اشنا نسدی ک اخلاقش برات تاز ...

تو رو خدا نگین از عذاب وجدان میمیرم😢😢😢

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

یه کم عصبی هستی البته حق داری وقتی پسرت گریه میکنه اثلا محلش نده هندرفری بذار گوشت با صدای بلند اهتگ گوش کن یا صذای تلویزیون تاته بازکن این عمل  رو چندتا بچه جواب داده انشاالله براشما هم مفید باشه بچه ها وقتی بیخود گریه میکنن اگه بغلشون کنی پ توقع بار میان حس میکنن نباید به مسئله ی جز اونا پرداخت 

2731
بخدا خیلی خیلی خستم و دست تنها تو غربت یه شوهر عوضی که بچه داری و فقط وظیفه زن میدونه .هی میگه میرم ...

عزیزم من ماهی دویست میگیرم هزینه کلاسم رخت و لباسم تا شامپو صابون ژیلت هرچی با خودمه فقط خوراکی واسه خونه خوراکی میخره  شیر میخره خودم ماست درس کنم

البالو خودم شربت 

گوجه خودم رب همچی خودم درست کنم گاهی غذای بچه رو میده اونم با غر غر پس منم برم خود کشی کنم تا دو ماه پیش هم ماهی 100بهم میداد برو ناشکر نباش

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

,عزیزم😔معلومه خیلی ناراحتی کشیدی😔اخه چرا خودکشی....ببین اروم باش و یه خرده به خودت انرژی مثبت بده عزیزم..بچه هم بلاخره گریه میکنه دیگه باهاش دعوا نکن که...ارومش کن با آرامش...کاش جلوی مامانت دعوا نمیکردی حتمااا خیلی ناراحت شده....واسه پول هم خودتو ناراحت نکن اصلا....با سیاست از شوهرت بگیر تا وقتی پسرت بزرگ شه بعد برو سر کارر...

2740
سنگ قبر واسه خودش میخره لابد

چرا خودكشي كني خب

فقط واسه خاطر بچه كه رو اعصابته

بچه همينه ديگه كنار بيا باهاش

البته حواست باشه پول شوهرت رو بگيري ببين چيكا ميكنه

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
عزیزم من ماهی دویست میگیرم هزینه کلاسم رخت و لباسم تا شامپو صابون ژیلت هرچی با خودمه فقط خوراکی واسه ...

شاید شوهر شما نداره که بده.ولی مرد ب لیاقتی که داره خرج زن و بچش نمیکنه واسه چی زندست

عزیزم من ماهی دویست میگیرم هزینه کلاسم رخت و لباسم تا شامپو صابون ژیلت هرچی با خودمه فقط خوراکی واسه ...

آخی چ ماهی شما😚😚

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

بچه ها من اگه دامادم دخترم و بزنه 

خدا شاهده  یقشو  می گیرم پرتش  می کنم از خونه بیرون یکی هم می خوابونم  تو گوشش

در این حد عصبی میشم  

واقعا مردک عوضی  بره بمیره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
بچه ها من اگه دامادم دخترم و بزنه باور کنید یقشو  می گیرم پرتش  می کنم از خونه بیرون  ...

کثافت میگه اون مگه زدن بود پس زدن ندیدی

2706