2737
2734
عنوان

هفته ۱۱ بارداری

200 بازدید | 16 پست

خانما هفته ۱۱ بارداریم اما اصلا نی نی مو حس نمیکنم اصلا شکمم جلونیومده اصلا حتی دکتر ک رفتم گفت بجای اینکه اضافه کنی کم کردی  

این عادیه خیلی نگرانم  میشه راهنماییم کنید

آیهان عشق مامانه😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هفته ۱۷ ام حس نمیکنم، ۱۱ که معلومه احساس نمیکنی

منم همينطورم

هفته پيش يكي دو دفعه يه چيزايي حس كردم ولي ديگه هيچي 🤷‍♀️

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2728

اره خیلی ها تا چهار پنج ماهه اول وزن کم میکنن و لاغر تر میشن ولی اصلا حای نگرانی نیست چون جنین از بدنت تغذیه میکنه و خودش رشد میکنه و این مادره که لاغر میشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2740

۱۱ ک خیلی زوووده حس کنی عزیزم. من تا اوایل ماه چهارم بخاطر بی اشتهایی وزن کم کردم کم کم اشتهام باز شد و اضافه کردم.  بخاطر موقعیت جفتم ۲۱ هفته حرکاتش رو حس کردم

منم همينطورم هفته پيش يكي دو دفعه يه چيزايي حس كردم ولي ديگه هيچي 🤷‍♀️

منم یه چیزایی حس کردم

کاش حسش میکردم، نگرانش میشم

چند هفته اید؟

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
۱۱ ک خیلی زوووده حس کنی عزیزم. من تا اوایل ماه چهارم بخاطر بی اشتهایی وزن کم کردم کم کم اشتهام باز ش ...

من اشتهامم خوبه اما وزن کم کردم حالا من فک میکردم از هفته ۱۱ ک بعدش غربالگریه باید حس شه

آیهان عشق مامانه😍
منم یه چیزایی حس کردم کاش حسش میکردم، نگرانش میشم چند هفته اید؟

١٧ رو تموم كردم

نگراني نداره هنوز كوچيكن توكل كن به خدا 🌹

هنوز تا بيست يا حتي بيست و چهار هفته هم ممكنه متوجه حركات نشه آدم 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
١٧ رو تموم كردم نگراني نداره هنوز كوچيكن توكل كن به خدا 🌹 هنوز تا بيست يا حتي بيست و چهار هفته هم ...

من فردا نوبت دکتر دارم

هر وقت میرم دکتر و صدای قلبشو میشنوم کلی انرژی میگیرم

یه مدت میگذره نگرانش میشم

منم ۱۷هفته و ۱ روزم

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
2706