2752
2734
عنوان

خوشم نمیاد کسی ماشینمون رو قرض بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 50 پست
خوش به حالت ، اگه شوهر من به خانوادم یه چیزیو قرض بده یا پولشونو حساب کنه باعث افتخار منه 😊 ولی بر ...

سوالی که برام پیش اومده چجوری تونستی به همچین آدمی جواب مثبت بدی؟؟

درخواست دوستی رد میکنم 
خب اون رو پدرومادر حساسه ولی مامانوبابای من سو استفاده میکنن در هرمورد  حامله شدم دوماه استراح ...

خب میگفتی مامان من که باردارم نمیتونم بلند شم خودت از یخچال یه چیزی بردار درست کن با هم بخوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی نمیده بابد بزور یگیرید،

من چند بار به شوهرم گفتم بزا به مامانم بگه به بابام بگه حالا که خجالت میکشیم شوهرم گفت اینکارو کنی اسمتو نمیارم منم بیخیال شدم 

تا حالا یاد ندارم بابام ازمون پول بگیره بعد پس بده اوناییم که داده به زور مامانم بوده 

سری پیش وانتشون توی روستای خیلی دور خراب شده عوض اینکه زنگ بزنه ایران خودرو زنگ زده به شوهرم که بیا با وانتتون ماشین منو بکشین اینم مونده تو رو دروایسی با کلی خطر شبونه رفته ماشینشو کشیده اورده

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2731
خوش به حالت ، اگه شوهر من به خانوادم یه چیزیو قرض بده یا پولشونو حساب کنه باعث افتخار منه 😊 ولی بر ...

نمیدونی چقدرررر از این کاراش حرص میخوردم ... 

تازه یه بار دیگه هم دسته جمعی با خانوادم رفته بودیم پیک نیک ، هر کی یه چیزی آورده بود ، بابام اینا غذا درست کرده بودن و یکی دیگه عصرونه آورده بود ، بهش گفتم تو خونه کیک داریم خودم پختم بزار اینم ببریم ، قبول نکرد 

و چقدر جلو مامانم و اعضای خانوادم ناراحت شدم که چرا ما هیچی نیوردیم 😔 بازم از این چیزا پیش اومده 

خدا رو شکر کن که شوهرت ایجوریه 😊

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...
اصلا خیلی زشته ک پدرت از دامادش و خانواده دامادش ماشین قرض بگیره

بابام پول قرض میگیره نمیده اما مال بقیه رو سر موقع میده

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
حالا خوبه شما ماشین دارین و خوشتون نمیاد بدین دست کسی، ما که هنوز ماشین نگرفتیم فکر می کنم اگر ماشین ...

واقعا کار غلطیه بابا آژانس و اسنپو برا همین موقع ها گذاشتن 

چرا با ماشین خودش نمیره؟

چون وانته کلاسش میاد پایین

دیگه باید باک رو پر تحویل بده حتی اگه کمتر استفاده کرده باشه

نه متاسفانه منم سرهمین کارا خیلی از شوهرم خجالت میکشم با اینکه اون چیزی نمیگه اما منم خر نیستم متوجه میشم

سوالی که برام پیش اومده چجوری تونستی به همچین آدمی جواب مثبت بدی؟؟

تو دوران خاستگاری برعکس بود یعنی یکی دو بار باهاش رفتم بیرون همش دنبال این بود که یه بستنی یا چیز دیگه ای برام بگیره ... اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری باشه 

دلیلی باش که آدمها باور کنند هنوز خوبی وجود داره ...

والدین گرامی دقت کنید، زیاد دلتون به حال بچه ها نسوزه.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

هرکی از یه طرف بوم میفته دیگه بابای منم برعکسه حالا من نمیگم کاری کنه ولی حداقل سواستفاده هم نکنه 

من چند بار به شوهرم گفتم بزا به مامانم بگه به بابام بگه حالا که خجالت میکشیم شوهرم گفت اینکارو کنی ا ...

شما وانت دارید اونم وانت خب چ فزقی دلزه؟

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
بحث پدر و غیر پدر نیست بحث سواستفاده ست شما خونواده سواستفاده گر نداشتی نمیتونی درک کنی من درک میکنم ...

اره بخدا سرهمین چیزا خیلی حرصم میگیره

2706