2733
2734

نه والا

مجردم😅

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینارو نمیدونم ولی بهترین کیس ها زمانی میان سمتت که خودت شادی و حالت با خودت خوبه و اصلا منتظر کسی نیستی. سرگرم برنامه ها و زندگیتی و اصلا دلت نمیخواد شوهر کنی همون موقع یه کیس بگیر خوب میاد😄

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
2731

من از ۱۴،۱۵ سالگی ک فهمیدم پسر چیه ، همیشه یکی تو رویاهام بود که اصلا تو واقعیت همچین کسی ندیده بودم ، انقد بهش فکر میکردم که حتی باهاش حرف میزدم ،مدام خوابشو میدیدم ،اما بدون قیافه ، مثلا خیلی تار میدیدمش ، یک بار فقط با یکی دوست شدم که با اون پسر رویاهام خیلی فاصله داشت و در نهایت کات شد ، بعد کات یهو همونی که تو رویاهام بود و دیدم ،  تو ذهنم قیافه ی خیلی دقیق نمیشد ترسیم کنم ،چون نمیشه ادم یه قیافه ی جدید تصور کنه که تاحالا ندیده باشه ، اما از ته ریش تا قد و هیکل بگیر ، خندیدن و نگاه و اخم و اخلاق و لباس پوشیدن ، میدونستم چی میخوام ، دقیقا همینارو تو یه پسر دیدم ، حتی یه ذره فرق هم نه ، خیلی یهویی سر راهم سبز شد و اونم خیلی یهو عاشقم شد و دو هفته بعد دیدنم اومد خواستگاری ، الانم یه ساله ازدواج کردیم 😅من چیزی از قانون جذب و اینا نمیدونم ولی اینکه عینا کسی که همیشه تو ذهنم بود و پسر ایده الم بود و پیدا کردم برام خیلی خیلی خوشحال کننده هستش ، هنوز گاهی فکر میکنم داشتنش خوابه 

دختری از آهار🦚
2740
واقعا تجربه داشتی؟ پس برم تو فازخوشحالی 😁

اره. کلا زمانی که توی بهترین ورژن خودت باشی و همه توجهت مال خودت باشه و خوشحال باشی و بااعتماد بنفس ادما جذبت میشن. کلا مردهادختری  ک دنبال شوهره و زود وا بده دوس ندارن، دوس دارن تلاش کنن طرفو راضی کنن و بدست بیارن کم کم

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟