2752
2734

نه والا

مجردم😅

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینارو نمیدونم ولی بهترین کیس ها زمانی میان سمتت که خودت شادی و حالت با خودت خوبه و اصلا منتظر کسی نیستی. سرگرم برنامه ها و زندگیتی و اصلا دلت نمیخواد شوهر کنی همون موقع یه کیس بگیر خوب میاد😄

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

من از ۱۴،۱۵ سالگی ک فهمیدم پسر چیه ، همیشه یکی تو رویاهام بود که اصلا تو واقعیت همچین کسی ندیده بودم ، انقد بهش فکر میکردم که حتی باهاش حرف میزدم ،مدام خوابشو میدیدم ،اما بدون قیافه ، مثلا خیلی تار میدیدمش ، یک بار فقط با یکی دوست شدم که با اون پسر رویاهام خیلی فاصله داشت و در نهایت کات شد ، بعد کات یهو همونی که تو رویاهام بود و دیدم ،  تو ذهنم قیافه ی خیلی دقیق نمیشد ترسیم کنم ،چون نمیشه ادم یه قیافه ی جدید تصور کنه که تاحالا ندیده باشه ، اما از ته ریش تا قد و هیکل بگیر ، خندیدن و نگاه و اخم و اخلاق و لباس پوشیدن ، میدونستم چی میخوام ، دقیقا همینارو تو یه پسر دیدم ، حتی یه ذره فرق هم نه ، خیلی یهویی سر راهم سبز شد و اونم خیلی یهو عاشقم شد و دو هفته بعد دیدنم اومد خواستگاری ، الانم یه ساله ازدواج کردیم 😅من چیزی از قانون جذب و اینا نمیدونم ولی اینکه عینا کسی که همیشه تو ذهنم بود و پسر ایده الم بود و پیدا کردم برام خیلی خیلی خوشحال کننده هستش ، هنوز گاهی فکر میکنم داشتنش خوابه 

دختری از آهار🦚
واقعا تجربه داشتی؟ پس برم تو فازخوشحالی 😁

اره. کلا زمانی که توی بهترین ورژن خودت باشی و همه توجهت مال خودت باشه و خوشحال باشی و بااعتماد بنفس ادما جذبت میشن. کلا مردهادختری  ک دنبال شوهره و زود وا بده دوس ندارن، دوس دارن تلاش کنن طرفو راضی کنن و بدست بیارن کم کم

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟