2733
2734
عنوان

شوهرم فیلم بد میبینه کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 35 پست

واقعا این متاهلا رو درک نمی کنم

آخه بی همه چیز تو که زن گرفتی دردت چیه نکبت

هم زن می گیرین

هم خیانت می کنید

هم دنبال این کثافت هایین

ای مرده شور اون کمرتونو ببره لجنااااای متعفن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین کار اینه بهش یاد بده پاک کن حداقل تو نفهمی دور از جونت تو خریت بمونی شوهر من تو گوگل سرچ کرده بود وقتی دیدم گفتم حداقل از این قسمت اینجوری پاک کن من نفهمم آخه خیلی ادعاش میشد بدش میاد یکی دیگه حالشو میبره به من چی میرسه.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

واقعا اینایی که میگن اشکالی نداره و بااین کار راااحت کنار میان درک نمیکنم اصلا

اینکه شوهرتون با دیدن بدن برهنه زنان دیگه تحریک بشه و لذت ببره و حتی تو ذهنشون باهاشون حال کنن و ارضا بشن واقعا براتون چیز عادی هس؟؟؟!

واقعا این متاهلا رو درک نمی کنم آخه بی همه چیز تو که زن گرفتی دردت چیه نکبت هم زن می گیرین هم خیا ...

تازه ۷۰_۸۰٪ کسایی ک خیانت میکنن نیاز زن خودشونو برآورده نمیکنن و زنشونو پس میزنن

بعد میفتن ب التماس زن مردم

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
واقعا اینایی که میگن اشکالی نداره و بااین کار راااحت کنار میان درک نمیکنم اصلا اینکه شوهرتون با دید ...

منم روانی میشم از فکرش

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲

اینجور شخصیت‌ها شهوت ران و هوس میکنن خودشو با فیلم سرگرم میکنه و داغ تا به وقتش که رابطه با شما داشته باشه مثل موتور ماشین که گرم می‌کن تا سر وقتش حرکت کنه چون نمخواد توی این مدت که شما نمتونید رابطه داشته باشین  خب همسرتون تبع گرم داره  به هیچ عنوان به هیچ عنوان نذار از راه دیگه خودشو ارضا کنه چون عواقب بدی داره و بیماری که علاجش جراحی هست   اصلا به چنین ارتباطی عادتش نده چون خودت ضربه اش میخوری چون بعد باید دست به دامان دکتر و عمل شوید 

ملت اگه می دونستن با تماشای پور. ن چه بلایی سر مغزشون میارن اینقدر ابلهانه دنبال این چیزا نمی رفتن. 

کنار نیایید با این چیزا 

نبینید

ندارید بچه هاتون ببینن

زن و مرد نداره ملت. زندگیتون به فنا می ره

فکر می کنید چند درصد از مردم ما اونقدر فرهیخته هستند که بتونند به آسیب های روانی که به خاطر دیدن و دنبال کردن این صحنه ها سرشون میاد غلبه کنند؟ 

اون خانمی هم که میگه مشکل نداره که مردا ببینن باید بدونه که با دست خودش واسه زندگیش چاه کنده. آقا نشسته کنارت داره بهت خیانت می کنه. با ی زن دیگه حال می کنه. واقعا تو مغزاتون چی می گذره؟!!!!!!!

2706