2733
2734
عنوان

شوهرم فیلم بد میبینه کمک

980 بازدید | 35 پست

شوهرم وقتی که پریودم فیلم بد میبینه ،چنپباری دیدم گفتم بهش بدم میاد،احساس بدی بهم دست میده گفت باشه دیگه نگاه نمیکنم دیروز که روز اول پریودم بوده صفحه جستجو گوگلش رو دیدم اعصابم خیلی خورده من بدم میاد بهش بار ها گفتم از رابطمون راضی؟گفته عالی،اره ،خیلی خوبه،اندامم قشنگه خوبه ،شکم ندارم و سینه و باسنمم متوسطه ،همیشه هم از اندامم تعریف میکنه نمیدونم مشکل چیه امروز دیگه با اعصابانیت بهش گفتم حالم خوب نیست رابطه از پشت هم دوست داره همش از اون زن ک..و..ن گنده ها میبینه ولی من دردم میاد نمیزارم رابطه از پشت داشته باشیم ،الان چی کنم؟🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706